lekarz Jerzy Salan

Drogie panie chodziłam w ciąży do pana Jerzego S. i jestem bardzo niezadowolona z wizyt i badań w jego gabinecie! W czasie wizyty jak i po badaniach nic nie mówił, na wizycie zrobił tylko 1 zdjęcie wydruku usg gdzie inni ginekolodzy robią min 3 zdjęcia(szkoda papieru czy co?)Na wizytach z NFZ wciska swoje wizytówki i zaprasza na wizyty PRYWATNE!!! Wiecznie spóźnia się do przychodni na wizyty,skutkiem czego trzeba dodatkowo czekać godzinę lub dłużej. Lekarz ten nie poświęca czasu pacjentce, nie tłumaczy choroby i leczenia i nie ma podejścia do pacjentki. Skutkiem czego chodziłam do innego lekarza i robiłam usg gdzie nie żałowali papieru i było więcej zdjęć dzidziusia. Nie wiem i dziwie się z kąd te pozytywne opinie"(pewnie jego znajomi lub pielegniarki wystawiły)gdyż jak się czeka w poczekalni (godzinami) na wizytę to młode mamy jak i starsze kobiety mówią jaki to cudowny" lekarz który pomylił się z powołaniem! Komentarz NEGATYWNY!!!!!!!!!!!
Szczerze NIE POLECAM !!!!!!

Lekarz niekompetentny. Na badaniu milczy. W 9 miesiącu ciąży skończyły się wizyty i wcisnął Wizytówkę na wizytę prywatną!!! Bardzo Nie polecam wyżej wymienionego Lekarza i odradzam tego pana.Pozatym nadmieniam iż komentarz jest PRAWDZIWY!!! i Serdecznie NIE POLECAM tego lekarza który minął sie z powołaniem.

Bardzo uprzejmy, wszystko tłumaczy i bardzo delikatny-badanie nie bolało! Widać, że pacjent jest dla niego ważny. Polecam.

spotkałam wielu lekarzy na swjej drodze zdrowia jednak takie podejście do pacjęta jest w naszej ojczyznie wyjątkiem ,wielki szacunek i życzenie dla wszystkich ktorzy będą potrzebować pomocy mwcz edycznej by na swojej drodze spotkali takiego lekarza.