lekarz Jerzy Siuda

Internista

2,5

Co za bzdury. Lecze się u dr Siudy już drugi rok. Leczyl sie moj ojciec, teraz leczy sie moj maz. Wcale nie jestesmy zamozni, nie mamy wypchanych portfeli. Na doktora mozna zawsze liczyc, nawet o poznej porze odbierze telefon, jesli szwankuje zdrowie. Poza tym doktor zapisal mi nowoczesne leki, ktore mi bardzo pomogly. Jestem zadowolona i polecam tego lekarza.

Otoz ten "przesympatyczny" Pan doktor.....ktory (mozliwe) ze zna sie na chorobach...pomaga tylko tym ,ktorzy maja wypachane portfele...Sam doswiadczylem tego na wlasnej skórze...czy w gabinecie czy tez w szpitalu,leczac sie u dr Siudy,obowiazuje jedna podstawowa zasada: nie placisz!!nie żyjesz!!

Wciąż poszukujesz "Internista Kruszwica"?

Portowa 1

None