lekarz Jerzy Skotnicki

jestem bardzo zadowolona :) Pan dr zrobil mi cytologie a o wyniku poinformowal mnie smsem. Zaoszczedzil moj czas i pieniadze :) a co do zartow to Drogie Panie dajcie na luz :)

Niesamowicie uprzejmy i cierpliwy człowiek. Rozumiem, jeśli pacjentka twierdzi, że jego teksty są nie na miejscu, ale osobiście uważam, że "wyskakuj z majtek" to ironia i żart. Pan Skotnicki poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile potrzeba, nie spieszy się. Zauważyłam, że panie wychodzą z gabinetu uśmiechnięte. Wizyta nie jest droga, cytologia zawsze darmowa. Doktor ma zdrowe podejście do antykoncepcji i planowania rodziny. Badanie jest bezbolesne i delikatne. Ja jestem zadowolona w 100%.

Pierwsza ciąża - błąd medyczny, pomyślałam sobie może miałam pecha i poszłam za kilka lat jeszcze raz z innym problemem zdrowotnym do tego lekarza. Też wszystko poszło nie tak.

plus dla tego lekarza za bezproblemowe wypisywanie recept i poświęcanie czasu pacjentce, ale jego żarty i komentarze są po prostu okropne, nie wiem czy to nie kwalifikuje się pod molestowanie, teksty typu "wyskakuj z majtek", "zasponsoruję Ci to badanie" albo "następnym razem chcę Cię zobaczyć bez majtek" są niestosowne i obelżywe, ani mnie nie śmieszą ani nie rozładowują atmosfery, gdyby nie to bardzo lubiłabym tego lekarza. I jeszcze dodawanie pacjentek do znajomych na facebooku by je sobie "podglądać", czuję się zażenowana po każdej wizycie, chodzę tam teraz tylko po recepty, ...

I jeszcze dodawanie pacjentek do znajomych na facebooku by je sobie "podglądać", czuję się zażenowana po każdej wizycie, chodzę tam teraz tylko po recepty, na badania szukam innego lekarze

Fantastyczny lekarz, chodziłam do niego przez kilka lat, zawsze wszystko wyjaśnił, badania były dokładne, łacznie z darmową cytologią i badaniem piersi. Zawsze miał czas aby wysłuchać i zażartować. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalista w każdym calu a do tego bardzo sympatyczny człowiek.Można z nim porozmawiać o wszystkim,każdy problem jest dla niego ważny,można do niego zadzwonić o każdej porze.Prawdziwy przyjaciel ciężarnej.Polecam każdemu.

Zdecydowany pozytyw dla tego lekarza :)Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona,bardzo przyjemny ,konkretny lekarz.Można porozmawiać o wszystkim i zawsze ma czas dla pacjentki.

Polecam tego lekarza każdej kobiecie. jest bardzo miły i sympatyczny. Nie dość,że zapłaciłam za wizyte 50 zł to jeszcze cytologie miałam za darmo. Dodatkowo z własnej woli wypisał mi receptę na tabletki atykoncepcyjne, które biorę i jeszcze inną receptę na bakterie w moczu, z którymi się borykam od miesiąca ;/

zgadzam sie w 100% z pozostałymi opiniami bylam tam tylko raz i to najleprzy ginekolog u jakiego bylam podchodzi do pacjetki po ludzku, wszystko wytlumaczy, wszystko sie mozna go zapytac, zawsze odbiera telefon i mozna do niego zadzwonic o kazdej porze bede do niego napewno chodzic, ciesze sie ze znalazlam takiego lekarza

zgadzam sie w 100% z pozostałymi opiniami
bylam tam tylko raz i to najleprzy ginekolog u jakiego bylam
zawsze odbiera telefon i mozna do niego zadzwonic o kazdej porze
bede do niego napewno chodzic, ciesze sie ze znalazlam takiego lekarza

Bardzo polecam. Dokładny i skrupulatny a przy tym bardzo miły. Można się wszystkiego dowiedzieć i wypytać o wszystkie niewiadome. POLECAM