lekarz Jerzy Skotnicki

Ginekolog

jestem bardzo zadowolona :) Pan dr zrobil mi cytologie a o wyniku poinformowal mnie smsem. Zaoszczedzil moj czas i pieniadze :) a co do zartow to Drogie Panie dajcie na luz :)

Niesamowicie uprzejmy i cierpliwy człowiek. Rozumiem, jeśli pacjentka twierdzi, że jego teksty są nie na miejscu, ale osobiście uważam, że "wyskakuj z majtek" to ironia i żart. Pan Skotnicki poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile potrzeba, nie spieszy się. Zauważyłam, że panie wychodzą z gabinetu uśmiechnięte. Wizyta nie jest droga, cytologia zawsze darmowa. Doktor ma zdrowe podejście do antykoncepcji i planowania rodziny. Badanie jest bezbolesne i delikatne. Ja jestem zadowolona w 100%.

Pierwsza ciąża - błąd medyczny, pomyślałam sobie może miałam pecha i poszłam za kilka lat jeszcze raz z innym problemem zdrowotnym do tego lekarza. Też wszystko poszło nie tak.

plus dla tego lekarza za bezproblemowe wypisywanie recept i poświęcanie czasu pacjentce, ale jego żarty i komentarze są po prostu okropne, nie wiem czy to nie kwalifikuje się pod molestowanie, teksty typu "wyskakuj z majtek", "zasponsoruję Ci to badanie" albo "następnym razem chcę Cię zobaczyć bez majtek" są niestosowne i obelżywe, ani mnie nie śmieszą ani nie rozładowują atmosfery, gdyby nie to bardzo lubiłabym tego lekarza. I jeszcze dodawanie pacjentek do znajomych na facebooku by je sobie "podglądać", czuję się zażenowana po każdej wizycie, chodzę tam teraz tylko po recepty, ...

I jeszcze dodawanie pacjentek do znajomych na facebooku by je sobie "podglądać", czuję się zażenowana po każdej wizycie, chodzę tam teraz tylko po recepty, na badania szukam innego lekarze

Fantastyczny lekarz, chodziłam do niego przez kilka lat, zawsze wszystko wyjaśnił, badania były dokładne, łacznie z darmową cytologią i badaniem piersi. Zawsze miał czas aby wysłuchać i zażartować. Gorąco polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo