dr n. med. Jerzy Skwarna

Kardiolog

Niestety Pan doktor leczył moją arytmię lekiem na nadciśnienie. Po przywiezieniu mnie przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala lekarzowi ręce opadły. NIE POLECAM

Niestety Pan doktor leczył moją arytmię lekiem na nadciśnienie.
NIE POLECAM

nie pomógł mi. wizyta trwała 15 minut. stwierdził, że wszystkie dolegliwości są związane z przepukliną przełyku. tydzień później na USG jamy brzusznej okazało się, że nie mam żadnej przepukliny przełyku, a dolegliwości nie ustały. przepisał mi lekarstwa na problemy żołądkowe. poza tym, podejście niezbyt miłe. miałam wrażenie, że zlewa mnie całkowicie.

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

dobra diagnoza,szybkie decyzje,leczenie skuteczne ,miła aparycja i duża inteligencja doktora. drogo ale warto.

szkoda ,że już na emeryturze ale i tak bardzo dobrze,że jest dostępny w przychodni specjalistycznej szpitala wojewódzkiego w ielsku-iałej. Bardzo dobry lekarz. Wytrwały w leczeniu pacjentów ale najważniejsze ze leczy z efektem.

Drogi ,ale dobry lekarz , pomógł mnie choć byłem już złej myśli. Godny polecenia

Drogi ,ale dobry lekarz , pomógł mnie choć byłem już złej myśli.

jestem pod wrażeniem,kompetentny,duża wiedza i praktyka,godny polecenia zwłaszcza że w Bielsku lepszego niema !!

Kompetentny, wysoki poziom wiedzy medycznej. Stara się.

Kompetentny, wysoki poziom wiedzy medycznej. Stara się.

doświadczony kardiolog,ordynator,bardzo dobry fachowiec,skuteczny doktor i przemiły człowiek. Polecam

doświadczony kardiolog,ordynator,bardzo dobry fachowiec,skuteczny
doktor i przemiły człowiek. Polecam