dr n. med. Jerzy Sokołowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

1,3
1,4
1,1

Teraz dopiero zwróciłam uwagę, że moja opinia może dotyczyć innego lekarza - zbieżność nazwisk. Ten, którego opisałam w komentarzu nie ma tytułu naukowego i przyjmuje w Zgierzu. Myślę, że wszystkie opinie dotyczą ortopedy ze Zgierza

Nie polecam lekarz w trakcie wizyty nie skupia sie na tym co przekazuje mu pacjent.Potrafi zbyc pacjenta i w dodatku potrafi nazwac cie symulantem.Jak najdalej od takich pseldo specjalistow.3 mies.leczenia a noga nadal boli.

byłam u tego 'specjalisty' na wizycie dwa lata temu, kwalifikowalam się do operacji kręgosłupa od kilku lat, ale ze względów finansowych nie zrealizowałam zabiegu prywatnie. od pana Sokołowskiego usłyszałam, że jestem 'za stara' na tę operację. dzisiaj jestem już pół roku po operacji, którą wykonali lekarze w szpitalu na Poswieckiej i jestem w o niebo lepszym stanie niż przed operacją. ODRADZAM TEGO PANA STANOWCZO, lekarzem nie powinien sie tytułować i na pewno nie powinien mieć kontaktu z pacjentami, bo może się to skończyć naprawdę tragicznie. dziękuję losowi za to, że na mojej drodze stanął ponownie szpital na Poswieckiej- prawdziwi, wspaniali lekarze, którzy mają serce dla pacjentów, ogromną wiedzę i doświadczenie.

Pozostawię bez komentarza. Lepiej omijać szerokim łukiem, w trosce o własne lub bliskich zdrowie. Moja teściowa miała nieszcześcia trafić na niego. Skończyło się najgorzej jak mogło.

Po dzisiejszej wizycie u tego lekarza mialem zamiar wszystko szczgolowo opisac, ale jak zobaczylem inne opinie to mi przeszlo. Krotko: TO NIE JEST LEKARZ. Moze kiedys byl ale z wiary w swoja wyjatkowosc porylo mu beret. Naprawde szkoda czasu.

Po dzisiejszej wizycie u tego lekarza mialem zamiar wszystko
szczgolowo opisac, ale jak zobaczylem inne opinie to mi przeszlo.
Krotko: TO NIE JEST LEKARZ. Moze kiedys byl ale z wiary w swoja
wyjatkowosc porylo mu beret. Naprawde szkoda czasu.

Wszelkie bardzo negatywne opinie p o t w i e r d z a m!!!! Zadufany w sobie, arogant. Uważa, że chirurdzy są głupi, tylko on jest mądry. Ewentualne skierowanie na rehabilitację chce się od niego wyłudzić. Zakończył wizytę wstając, otwierając drzwi z tekstem:..."idźcie sobie do chirurgów" do ludzi starszych. Szkoda czasu i skierowania.

Szkoda czasu i skierowania.

ODRADZAM!!!! Gips zalozony na 6 tyg...kontrola raz w tygodniu,zdjecia rtg co tydzień a i tak NIE ZAUWAŻYŁ ZE KOSC SIE ZLE ZRASTA!!!!! po 2 tygodniach trafilem do innego ortopedy i musialem miec otwieraną rękę nastawianą i ponownie gips!!!! ODRADZAM_ŚLEPY LEKARZ!!! az strach pomyslec gdybym siedzial w gpsie 6 tygodni i potem co...zle zrosnieta reka. a zdjecia rtg raz w tygodniu i po co...jak lekarz i tak nic nie zauwazal!!!!!

Szczerze odradzam! Trafiłem do tego konowała z kolanem opuchniętym od 6 tygodni, zmniejszonym zakresem ruchu i niestabilnością stawu, nie mowiąc o towarzyszącym bólu. Stary dziad wystawił diagnozę bez żadnego badania, zero rtg, nie mówiąc o usg. Minęły dwa miesiące, kolano dalej boli, ale obecnie lecze się prywatnie. Po wyleczeniu zamierzam oskarzyc tego starego piernika o błąd w sztuce.

Odradzam wszystkim pacjentom, ten człowiek nie powinien być lekarzem

Odradzam wszystkim pacjentom, ten człowiek nie powinien być lekarzem

CZŁOWIEK Z BARDZO ZŁYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA ,ZACHOWUJE SIĘ TAK JAKBY WIZYTA W GABINECIE LEKARSKIM PACJENTA SPRAWIAŁA MU BÓL,IGNORANT,NIE SŁUCHA CO SIĘ DO N IEGO MÓWI.PIELĘGNIARKA TO TOTALNY LEŃ,MIAŁEM SZTYWNĄ NOGE I PO BADANIU MIAŁEM PRONLEMY Z UBRANIEM SIĘ,WSTANIEM Z LEZNKI A ONA CZYTAŁA SOBIE GAZETKĘ!!! WEDLUG MNIE TO ZYWY POMNIK KOMUNY.

WEDLUG MNIE TO ZYWY POMNIK KOMUNY.