dr hab. n. med. Jerzy Sułko

Traumatolog, Ortopeda

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!

Dzięki niemu mam dziś w pełni sprawną nogę, a po wypadku zapowiadało się nieciekawie. Na szczęście trafiłam właśnie na dr Sułko. To fantastyczny lekarz.

brat złamał nogę, trudny przypadek. biegł i chciał wskoczyć do pociągu, nie zdążył. pociąg uciekł a noga została. dramat. w związku z tym nasz kolega polecił nam doktora a ten szybko sprowadził nogę na swoje miejsce. Gorąco polecamy.

Lekarz, który doskonale wie co robi i robi to dobrze. Pacjent czuje, że mu faktycznie zależy i, że ma w nim jakieś podparcie, zawsze może się doradzić. Polecam

Super lekarz, wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców. Wszystko tłumaczy dokładnie, cierpliwie i zrozumiałym dla laika językiem. Zna się na rzeczy. Widać, że jest lekarzem z powołania, któremu praca sprawia przyjemność. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum