dr n. med. Jerzy Surówka

Cytolog, Ginekolog

Pan Doktor ma ogromna wiedze oraz doswiadczenie. Dodatkowo jego zaangażowanie i świadomość wszelkich procesów kobiecej natury jest bezcenna.Wizyta trwa tyle ile wymaga. Polecam!

Polecam!

Witam, lekarz bez kompetencji. Braku zrozumienia, empatii, profesjonalizmu. Nie polecam!!! Tylko straszy, nie udziela odp na zadane pytania przy ciąży zagrożonej. Szczerze odradzam.

Nie wiem skąd tu takie dobre oceny. Lekarz fatalny. Tylko umie straszyć pacjentki. Gdy poszłam na potwierdzenie ciąży powiedział, że to dopiero paczatek i on nic nie będzie stwierdzal, że jak pojawi się krwawienie to zaprasza na czyszczenie. W 9 Tc nastraszyl, że dziecko jest chore i trzeba się przygotować na usunięcie, bo strata na tak wczesnym etapie nie boli.. Rozumiecie to?! Podczas badania jest bardzo niedelikatny. Wszystkie wizyty miałam prywatnie. Nie wiem co wyprawia na kasę chorych. Nie polecam

Podczas badania jest bardzo niedelikatny.
Wszystkie wizyty miałam prywatnie. Nie wiem co wyprawia na kasę chorych.
Nie polecam

Polecam dla mnie byl bardzo mily i wszystko z dokladnoscia odpowiedzial na kazde pytanie . jestem bardzo zadowolona ze moge do niego chodzic kazda wizyta u pana doktora jest przyjemna jest bardzo wyrozumialy i mily

Prowadził dwie moje ciąże, przeprowadził zabieg ginekologiczny na chirurgii jednego dnia, a to wszystko na kase chorych. Obie ciąże były zagrożone, ale dzięki niemu wszystko skończyło się super, mam 11 i 7 letnie dziewczyny. Jak moja córa zechce iść do ginekologa to polecę właśnie tego, bo to solidna firma. A lekarz ma leczyć a nie głaskać po głowie !!!

Bardzo kompetentny lekarz,byłam pacjentką na Parkitce i mimo że wcześniej nie miałam przyjemności chodzić do Pana doktora zajął się mną rzetelnie,odpowiedział na każde pytanie a badania USG robił bardzo szczegółowo.

Bardzo miły lekarz. Ma idealne podejście do młodych dziewczyn. Szczegółowo mówi co złego się dzieje, oraz jak to leczyć. Zdecydowanie polecam!!!

Chodziłam przez całą ciąże Bardzo miły i konkretny lekarz Mimo zagrożonej ciąży w porę zareagował i udało mi się donosić do ósmego miesiąca i urodziłam zdrową dużą córeczkę POLECAM!!!!!

Chodziłam przez całą ciąże Bardzo miły i konkretny lekarz
POLECAM!!!!!

Powiem szczerze że mam mieszane uczucia co do tego lekarza.Prowadził moją pierwszą ciążę,wywołał u mnie akcję porodową tak abym mogła rodzić na jego dyżurze,odebrał poród, wydawało mi się że jest wszystko ok, był bardzo opiekuńczy zarówno dla swoich jak i innych pacjentek. Problemy się zaczęły w trakcie połogu,(wyłam z bólu przez dwa miesiące po porodzie ale on mi mówił ze to jest norma), potem chodziłam do niego z plamieniami- bez odpowiednich badań stwierdził ze to na tle hormonalnym (nie pomogły jego porady),w międzyczasie doradził mi wypalanie nadżerki twierdząc że to jedyna trwała metoda. Coś mnie tknęło i zaczęłam chodzić po innych lekarzach i dopiero mój obecny uświadomił mnie że mam skopane szycie po porodzie, rozwaloną szyjkę macicy a wypalanka nic nie dała bo i tak mi wszystko wróciło. Powodem plamień były naczynia krwionośne ale dla Dr.Surówki oczywiście lepiej było palnąć pierwszą lepszą diagnozę. Jednym słowem - dr Surówka nie potrafi przyznać się do błędów, stawia złe diagnozy, wpaja kobietom metody leczenia z lat powojennych zapominając o postępie, za bardzo wierzy w matkę naturę która czasami zawodzi i nie daj Boże zrobić coś nie po jego myśli i niezgodnie z jego zaleceniami to wtedy staje niemiły. Dodam tylko że spotkałam go w szpitalu po wycięciu jajnika (razem z torbielą)i oznajmił że w ciąże to ja już raczej nie zajdę a tu za 6 tyg.poród. Nie polecam ani nie odradzam ale wiem że istnieją dużo lepsi od niego.

Bardzo dobry lekarz Prowadził moją ciąże bez zastrzeżeń W momencie jak trzba było zareagował i w związku z tym urodziłam zdrową córeczke :)))