prof. dr hab. n. med. Jerzy Szczapa

Neonatolog

Wspaniały człowiek i zarazem najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony czas i pomoc mojej córce Ninie. Pan Profesor podchodzi do małego pacjenta z wielkim sercem, a jednocześnie potrafi skutecznie uspokoić przejętych rodziców. Jeszcze raz dziękuję.

Świetny specjalista i lekarz z sercem, zawsze pomocny. Przy każdej chorobie naszych dzieci trafna diagnoza. Mamy szczęście,że poznaliśmy Profesora.

Bardzo dobry i pomocny.Też bywałam na wizytach u Profesora

Bardzo dobry i pomocny.Też bywałam na wizytach u Profesora

Opieka bez rewelacji. Oceniam bardzo przeciętnie.

Opieka bez rewelacji. Oceniam bardzo przeciętnie.

Bardzo dobry człowiek i świetny profesor

Bardzo dobry człowiek i świetny profesor

Zdecydowanie najbardziej godny zaufania Lekarz,którego miałam szczęście poznać ponad 35 lat temu przy porodzie syna.Duże szczęście dlatego,że po tylu latach(2011r)uratował życie mojej wnuczce i synowej(przy porodzie).wspaniały i zawsze pomocny lekarz.

Lekarz nie do polecenia raczej. Zero kultury i szacunku do drugiego czlowieka. Wyniosly, zadufany w sobie, nie umiejacy przekazac wiedzy, ktora bez watpienia posiada, ale to nie wszystko...

Niesympatyczny, niekulturalny, złośliwy lekarz, dla którego pacjent to tylko kolejny przypadek. Szczerze odradzam!!!

Wspaniały lekarz!!!! Zawsze pomocny, godny zaufania, trafny w swych diagnozach.

Wspaniały lekarz!!!! Zawsze pomocny, godny zaufania, trafny w swych diagnozach.

Wspaniały człowiek i lekarz. Uratował moje dziecko, które znajdowało się w krytycznym stanie. Dzieki niemu moje dziecko jest uśmiechnięte a rodzice szczęśliwi.