dr Jerzy Szelc

1,8
1,8

witam doktor Szelc moje dwie ciąże poprowadził prawidłowo również prywatnie założył mi trzy razy spiralki bez zarzutów polecam

Mam 17 lat, byłam u ginekologa poraz pierwszy w wieku 15 lat. Byłam właśnie u doktora Szelca. Przeprowadzając oględziny przy zejściu z fotela wykonal nie odpowiedni gest'poklepał' mnie po tyłku. Tak chyba nie zachowuje się normalny lekarz.

Podczas drugiej wizyty zachowanie lekarza niedopuszczalne. Liczne aluzje z podtekstem sexualnym oraz całowanie w policzek, ściskanie, łapanie za pupę: mało powiedziane że to brak kompetencji. Zwyczajowa arogancja lekarza z tak długim stażem!!!Więcej moja noga nie postąpi jego gabinetu. Mam teraz totalny uraz do wizyt u ginekologa.

Przez tego lekarza straciłam jedną ciąże i gdybym w pore nie zgłosiła sie prywatnie do Pani doktor Baryłkowej straciłabym każdą następna :((