Jerzy Szymeczko

Lekarz nie mający żadnego pojęcia o schorzeniach kardiologicznych. Leżałem na oddziale ponad tydzień i po wyjściu ciśnienie skakało mi tak samo jak wcześniej. Na szczęście po miesiącu dotarłem na umówioną wizytę w poradni kardiologicznej w Zabrzu i od tego momentu nie mam już takich problemów. Jest miły, ale na tym koniec zalet. Stanowczo odradzam

Jest miły, ale na tym koniec zalet.
Stanowczo odradzam

Polecam doktora z pełnym przekonaniem osobiście leżałem na oddziale w którym praktykuje doktor.

Jestem rozczarowany, tacy lekarze jak Pan Szymeczko psują tylko wizerunek lekarzy.

Bardzo miły kompetentny lekarz. Pacjentowi poświęca dużo czasu, uspokaja zestresowanego pacjenta, tłumaczy na czym polega choroba i jak można ją leczyć. Odpowiada na wszelkie pytania pacjenta.