prof. Jerzy Tarach

Endokrynolog

2,4
2,7

Zgadzam sie ze slowami gbur i prostak.dodam jeszcze ze niemily,niesympatyczny i wyjatkowo nadety,a u siebie na oddziale ma taki balagan ze nie wiedza kogo i na co lecza.

Witam, Od wielu lat różni lekarze się zajmowali mną i moimi dolegliwościami kostnymi i krążenia. Dopiero prof. Tarach zdiagnozował mnie właściwie i zalecił odpowiednie leczenie. Jest mało przyjemny, ale zdrowieję i to się liczy! Polecam jako specjalistę.

Witam,

Pan profesor to totalny prostak, gbur widzący tylko czubek własnego nosa. Każdy pacjent idąc do lekarza oczekuje że mu wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości związane ze zdrowiem. A najbardziej przykre jest to ze wizyta byłą umówiona konkretną godzinę, opóźnienie było ponad godzinę i nie usłyszałam słowa przepraszam i za 120 zł dostałam skierowanie na 5 dodatkowych, prywatnych badań, które dokładnie szukając w internecie można samemu wywnioskować, bez tylu lat nauki i pracy. Nie szanuje pacjenta, ani człowieka insynuując dziwne rzeczy. Stanowczo nie polecam Go ani jako lekarza, ani tym bardziej jako człowieka.

Dzieki Bogu, ze trafiłem na prof. Taracha ! Nie dość, ze uratowal mi zycie i pomogl odzyskiwac zdrowie, to jeszcze zupełnie bezinteresownie podleczyl tesciowa. Bywa czasami trochę zbyt dosadny w swoich wypowiedziach, ale kieruje nim dobro pacjenta, nawet jeśli walnie cos grubszego. Jak się do niego zglosilem, wazylem 145 kg (przy wzroście 176 cm) i miałem huczącą cukrzycę. Powiedział mi, jak pan nie schudnie i to natychmiast, to czeka pana 6 desek... Ale równocześnie mi te cukrzyce świetnie ustawil i skierowal do fajnej pani dietetyczki. Dzis ważę 95 kilo, mam świetne wyniki i nie muszę już kłuć się tą insuliną. Dzieki Profesorze !

Skąd taka ocena: - pan prof. posiada szeroką wiedzę, tego nie można podważyć - jakiekolwiek zainteresowanie wykazuje tylko na wizycie prywatnej, na państwowej dobrze jeśli obdarzy pacjenta spojrzeniem i się odezwie... - pacjent z założenia jest głupi i trzeba go o tym uświadomić - leczenie polega na wyznaczaniu nowych terminów hospitalizacji podczas których powtarza wyniki prywatne - o potencjalnej chorobie mówi ogólnikowo tak żeby pacjent nie posiadł zbyt dużej wiedzy - paranoja polskiej służby zdrowia (mężczyzna 32 lata, świeża nadwaga, rozchwiane hormony przysadki wg swojej oceny nie wymagam hospitalizacji, w ...

Skąd taka ocena:
- pan prof. posiada szeroką wiedzę, tego nie można podważyć
- pacjent z założenia jest głupi i trzeba go o tym uświadomić
- paranoja polskiej służby zdrowia (mężczyzna 32 lata, świeża nadwaga, rozchwiane hormony przysadki wg swojej oceny nie wymagam hospitalizacji, w klinice spędziłem 15 dni (10 i 5) podczas których byłem uświadamiany o zasadności leżenia i tracenia czasu i nie dowiedziałem się niczego - wg mojej opinii jestem pacjentem idealnym bo nic mi nie jest, a klinika kasę dostaje, ponad 300zł za dobę mojego pobytu gdzie wykonano 5 badań krwi i test gonadami)
- kolejna paranoja - w klinice (oddziale) endokrynologii pracuje: 2prof., 6 dr n. med., 14 mgr. lekarzy, 5 stażystów, 5 pielęgniarek i 3 salowe - czyli personelu jest 35 osób - I TU UWAGA PACJENTÓW NA ODDZIALE MAX. 26, normalnie około 20. jakikolwiek ruch panuje rano i tak do godziny 11-12, od 12 zapada całkowita cisza, na oddziale zostają stażyści do 15 i lekarz dyżurny...
- kolejny pomysł jaki mi zaproponowano to badanie kariotypu (wykonałem z wynikiem prawidłowym, badanie nasienia podobnie)
- teraz jest propozycja żebym położył się na około 5-10 dni celem uzupełnienia badań - odpowiedzi nie przytoczę tutaj na forum
KONIEC KOŃCÓW ZOSTAŁEM SAM I ZE SWOIM PROBLEMEM

Może i prof. Tarach ma wiedzę i jest specjalistą w swojej dziedzinie, ale jednocześnie jest gburem i prostakiem. Moja mama udała się na państwową wizytę do prof. Taracha i została potraktowana karygodnie. Prof. Tarach powiedział, żeby przyszła prywatnie jeśli chce być leczona, że zajmuje mu tylko niepotrzebnie czas, przy tym był bardzo grubiański i nieprzyjemny. Potraktował ją jak śmiecia. Płacimy składki co miesiąc, nikt nie przychodzi po jałmużnę! Jak można tak traktować pacjenta?! To świadczy wyłącznie o braku kultury tego pana.

Polecam lekarza w każdym przypadku. Leczy solidnie,nie owija w bawełnę jednym słowem zna się na rzeczy.