dr n. med. Jerzy Tomik

Laryngolog

kasia

13.07.2015

Lekarz w 100% godny polecenia. Operował moje ucho już 5 lat temu. Miły sympatyczny zawsze umie wytłumaczyć chorobę tak żeby pacjent zrozumiał. Polecam tego lekarz wszystkim.

11.03.2014

Pan doktor z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem.Polecam go w 100%.Zawsze pogodny i uśmiechnięty.Kompleksowo bada dziecko.Szczegółowo wyjaśnia co dziecku dolega,jak podawać leki.Nigdy nie patrzy na zegarek-każdy dostaje tyle czasu ile potrzebuje.Jak dla mnie jest naprawdę godny polecenia.Córka ma wieczne problemy z katarem odkąd poszła do przedszkola,więc jak go dostaje,zaczyna pokasływać-idziemy do Pana doktora,który zawsze ją tak wspomoże,że 2miesiące kataru nie ma.Co za tym idzie-bardzo ładnie wtedy chodzi do przedszkola.

06.10.2011

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta.Polecam szczególnie tym,którzy mają problemy z uszami.

06.09.2011

ZNAKOMITY SPECJALISTA!!! POLECAM WSZYSTKIM, OPEROWAŁ MOJE UCHO, OPERACJA BEZ KOMPLIKACJI, LEKARZ JAK NAJBARDZIEJ TROSKLIWY I ZAINTERESOWANY PACJENTEM, ODWIEDZAŁ I PYTAŁ O SAMOPOCZUCIE. DODATKOWO PRZESYMPATYCZNY CZŁOWIEK.

24.06.2011

Umówił się i nie było go. Wyjechał, a my (kilkoro pacjentów) staliśmy i dopiero sąsiedzi nam powiedzieli że wyjechał, a rano się z nami umówił. SKANDAL!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii