lek. dent. Jerzy Trela

Protetyk, Stomatolog

bardzo kompetentny dentysta, miły, wszystko tłumaczy i liczy się z moim zdaniem... często to ja decyduję co będziemy robić i przeważnie wychodzi na moje:) czasem mi się wydaje, że bardziej stara się ratować moje zęby niż ja! Jak potrzeba bez problemu przyjmuje mnie także na NFZ... I tak jak pisał już ktoś wielką zaletą jest to, że Pan doktor przyjmuje wieczorami, zwłaszcza dla osób studiujących poza Tbg:) Polecam z całego serca

Polecam z całego serca

Pan doktor owszem tłumaczy co dzieje się z zębem i co będzie robił. Niestety pacjent nie może o nic zapytać i nic zasugerować, musi wysłuchać co ma do powiedzenia P. Trela i koniec kropka. Kiedy przychodzisz do lekarza to wydaje mu się, że on jest wszystko wiedzący. Ty masz siedzieć i słuchać, bo Ty przychodzisz z problemem i jesteś zdany na jego łaskę. Plomby wypadają, bo wypełnienie było za płytkie, bo z winy pacjenta itp. Trzymają się tylko te robione za dopłatą (50 zł) Jeżeli chodzi o wyrywanie to powiedzmy, ...

Jeżeli chodzi o wyrywanie to powiedzmy, że jest OK. Znieczulenie chwilka bólu i po problemie. Powiedzmy, bo ja miałem straszne 4dniowe krwawienie, ale to może być cecha indywidualna :)
Kiedy rzekomo miałem już wszystkie zdrowe zęby i kolejna kontrola miała mieć miejsce za pół roku okazało się po MIESIĄCU, że boli mnie kolejny ząb, bo rzekomo wypadła plomba. Na kolejnej wizycie po tygodniu wyszło na jaw, że owszem bolał ząb… ale nie ten! Plomba wypadła swoją drogą a ubytek był na innym zębie. I tak przez tydzień męczyłem się z bolącym zębem.
Na kilku wizytach musiałem słuchać uszczypliwych uwag Pana Doktora. Powiedziałem sobie nigdy więcej. Kiedy idę do lekarza to oczekuję ludzkiego traktowania i miłej obsługi. To że muszę mieć otwartą buzię i nie mogę nic mówić nie znaczy, że muszę też słuchać niemiłych uwag. Tak nie zachowuje się osoba kompetentna. Może byłbym inaczej traktowany, gdybym przyszedł PRYWATNIE!!

świetny dentysta, delikatny, kompetentny... wielkim plusem jest to, że Pan Doktor przyjmuje wieczorami