lekarz Jerzy Wąsik

1,9
1,4
1,2
1,3

Również potwierdzam wcześniejsze opinie. Jest to człowiek arogancki, nieuprzejmy ale przede wszystkim... jest starym zboczeńcem. Upokorzył mnie na oczach matki każąc zdjąć spodnie przy swoim biurku na stojąco. Badanie w kierunku wad anatomicznych nie tak powinno wyglądać!

Po wizycie byłam w szoku i zapomniałam języka w buzi koszmar i tyle .

Po wizycie byłam w szoku i zapomniałam języka w buzi koszmar i tyle .

Mieszkam w Stanach. Moja mama zglosila sie do p Wasika w Maju z krwiomoczem. Przez kilka misiacy wydeptywala sciezki. W Pazdzierniku w szpitalu rozpaznano duzy guz. Bylo zapozno. Zmarla 1 stycznia 2010 . Przegladajac papiery znalezlem podejrzenie o guz z USG z maja(!!!) podpisane przez pana Wasika. Rozwazam kroki prawne przeciwko panu doktorowi.

Zdecydowanie nie polecam. Po wejściu do gabinetu padło pytanie "Jak długo ma Pan tę dolegliwość" jako że nie wiedziałem odpowiedziałem tak jak jest, że nie wiem. W odpowiedzi usłyszałem "To ja mam wiedzieć? To nie ja mam problem. Od kiedy Panu to dolega?!" Tak więc zdecydowanie nie polecam. Człowiek arogancki, nieuprzejmy. Po prostu gbur.

Zdecydowanie nie polecam. Unikajcie jak się da.

Zdecydowanie nie polecam. Unikajcie jak się da.

zdecydowanie odradzam wizyt. Ja z konieczności musiałem się udać do tego pana. Najpierw zostałem bez słowa wyproszony z gabinetu. Potem lekarz bardzo niegrzecznie zwrócił mi uwagę, że adres podaje się zaczynając od nazwy miejscowości a nie ulicy. Żałuję, że moje podatki idą na taką "służbę".

Rzadko wyrażam swoją opinię na podobnych forach. Ale w tym wypadku nie mogę sobie odmówić. Proszę omijać tego "lekarza" dużym kołem. Nieprzyjemny, arogancki, wręcz chamski, traktuje pacjenta, jak niedorozwoja, który przyszedł nie wiadomo po co. Byłam u niego 2 razy - pierwszy i ostatni. Może o to chodzi????

nie wiem co mi dolega, nie zostało podjęte leczenie, lekarz zaleca Apap na ból

nie wiem co mi dolega, nie zostało podjęte leczenie, lekarz zaleca Apap na ból

Lekarz ten nie jest taki zły jak go tu opisują.

Lekarz ten nie jest taki zły jak go tu opisują.

Wchodzę do gabinetu i z pretensją słyszę: "Co pan tu chciał?!" Niekulturalny, arogancki, w ogóle nie wzbudza zaufania - tacy ludzie nie powinni leczyć!

Wchodzę do gabinetu i z pretensją słyszę: "Co pan tu chciał?!"