lekarz Jerzy Wassermann

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg dziecięcy

Opryskliwy, zagadkowo wysławiajacy się lekarz przez co przedłuża niepotrzebnie wizyte. Widzę w komentarzach sporo pozytywnych opinii, zapewne z wizyt prywatnych. Kontrast ten też nie świadczy dobrze o lek. Wassermannie

Pojechałam z dzieckiem do szpitala gdzie się okazało, że ma złamaną kością ramienną. Absolutnie nie polecam tego człowieka. Najpierw sto razy nas upomniał, że są jeszcze inne szpitale w Warszawie, że można było jechać gdzie indziej. Traktowanie rodzica jak osobę winną zajścia, które wydarzyło się dziecku. Opryskliwy wręcz bezczelny, bez krzty kultury osobistej. Zmęczony swoją pracą i otoczeniem, które coś od niego chce. Widziałam tu kilka pozytywnych opinii na temat tego człowieka, niestety większość z prywatnej opieki. No cóż jak wszędzie tylko kasa, kasa,kasa.

Prawdziwy lekarz z powołania! Mieliśmy przyjemność odbyć u Pana doktora na Prostej wizytę z naszym cztero miesięcznym synkiem ,odrazu została postawiona diagnoza i rozwiązany problem. Podejście i zaangażowanie w czasie wizyty 10/10 . Polecam z całego serca oby więcej takich lekarzy jak Pan Wassermann

Trafiliśmy na lek. Jerzego Wassermanna na sorze w szpitalu na ul. Nieklanskiej. Córka przez moją nieuwagę opatrzyła sobie stopy wrzątkiem. Na wejściu do gabinetu gdy zaczęłam opowiadać co się wydarzyło lekarz przerwał mi tekstem "sama sobie nie oparzyla" sugerując że zrobiłam to celowo. Mój stan psychiczny po całym wydarzeniu był straszny, byłam roztrzesiona i zapłakana - ostatnie czego potrzebowałam to takich komentarzy. Brak konkretnych informacji jak mam postępować dalej. Zamiast marnować czas na beznadziejne komentarze powinien skupić się na pomocy dla dziecka. W gabinecie była jeszcze jedna lekarz/pielęgniarka która również nie oszczędzała mi komentarzy sugerujących że jestem zła matka. Przez takie zachowanie ludzie boją się przyjechać do szpitala gdy potrzebują pomocy, a chyba od udzielania pomocy przy takich wypadkach jest szpital. Jedyną osobą od której czułam wsparcie była młoda pielęgniarka, która probowala podtrzymać mnie na duchu, tłumacząc że dziecko czuje moje zdenerwowanie i muszę być dla niego silna - tylko jak gdy osoby które powinny nam pomagać sprawiają że czujemy się jeszcze gorzej.

Lekarz Jerzy Wassermann, to bardzo dobry ortopeda. Najlepszy jakiego miałam okazję poznać jako mama dwójki dzieci. Przedstawiam historię 2-letniej córki: 13 września dziecko zaczęło kuleć. Po konsultacji u pediatry stwierdzono uraz lewej stopy i skierowano na rtg stawu skokowego. Zdjęcia nie pokazały zmian kostnych. Inny, prywatnie przyjmujący pediatra także stwierdził uraz lewej stopy i skierował na konsultacje ortopedy. Ortopeda po obserwacji chodu dziecka i bezpośrednim badaniu, zapewniał, że nie ma żadnego złamania. Wyjaśnił, że w wyniku urazu mogło dojść do zapalenia woreczka stawowego, co nie wymaga leczenia. Po 2 tygodniach udaliśmy się na wizytę do doktora Wassermanna. Ortopeda obserwując chód córki powiedział, że problem dotyczy prawej stopy, a nie lewej jak deklarowali inni lekarze... Dodał, że najprawdopodobniej doszło do złamania pierwszej kości śródstopia, co potwierdziły dalsze badania. Byłam pod wrażeniem tak dobrej oceny lekarskiej. Jestem wdzięczna lekarzowi, że w trudnych sytuacjach jest gotów przyjąć pacjentów po zakończonej pracy nawet w godzinach nocnych, a przede wszystkim postawić właściwą diagnozę. 🙂 Doktor Wassermann to ortopeda do zadań specjalnych. 😁 Polecam i dziękuję. 🙂

Ktoś tu trafnie napisał...na NFZ już nie taki miły. Przyjechalismy z dzieckiem na zszycie brody. To jak potraktował dziecko i jego ojca jest skandaliczne! Absudralne komentarze dotyczące domniemanego autyzmu dziecka. Przeszkadzało mu ze dziecko nie zachowuje się spokojnie (było bardzo przestraszone). Tacy ludzie nie powinni pracować z dziećmi..Traumatolog...od traumy to rzeczywiście specjalista!

Ktoś tu trafnie napisał...na NFZ już nie taki miły.

Wspanialy lekarz, niesamowity profesjonalista, nigdy nie odrzuci, zmienial nam juz 2 x gips poprzednio zle zalozony u dziecka ktore naprawde glosno krzyczy i sie wierci a gips zalozony zawsze profesjonalnie. Doktor za kazdy razem ratuje mnie z moja corka ze zlamaniem i dzieki niemu ten czas jest latwiejszy bo wiem ze jestesmy zaopiekowane. Serdecznie pozdrawiam, to lekarz, ktory nie ma sobie rownych.

Serdecznie pozdrawiam, to lekarz, ktory nie ma sobie rownych.

Poznaliśmy dzisiaj pana doktora z bardzo złej strony. Moje 2 letnie dziecko trafiło na sor w szpitalu na Niekłańskiej z urazem buzi, lekarz potraktował nas bardzo oschle, z ogromnymi wyrzutami że właśnie do tego szpitala trafiliśmy, dziecko przed założeniem szwów na buzi nie zostało żadnego znieczulenia. Doktor ciągle wrzeszczał i miał pretensję nawet o najmniejszy ruch dziecka przy szyciu. Może i p. Doktor ma wysokie kwalifikacjie ale trzeba być też człowiekiem. Pracuje przecież z dziećmi.....

Profesjonalista, trafiliśmy na Niekłańską w niedzielę na SOR ze złamaniem. Wytłumaczył szybko co i jak, zlecił rentgen, założył gips. Bez zbędnych ceregieli. Polecam.

Na sama myśl o wizycie na sorze u tego lekarza aż mnie trzęsie... Dzieciak 1,5 roku z rozciętą głową a mi się słownie oberwało za to, że w Polsce na POZ nie szyją ran, bo zawracamy głowę szanownego pana. Szycie na żywca i komentarze pod kątem wychowywania dziecka. Mam dwójkę cudownych szkrabów -czasem szalonych - nie chcę już nigdy trafić na tego chama, bo skutecznie zniechęca do przychylnej opinii o szpitalu na niekłańskiej!