lekarz Jerzy Wieczorek

Psychiatra

Powiem tak - ja pana doktora nie polecam. Nie dość, że notorycznie spóźnia się na wizyty, to przebieg wizyty zależy od jego humoru. I nie jest to kwestia- wizyta na NFZ czy prywatna- byłam 3 razy - 2 razy prywatnie, raz na NFZ i wizyta na NFZ była bardziej zadowalająca niż prywatna. Humory to może mieć pacjent, a lekarz jest od tego, żeby go wysłuchał. Trfaiłam po traumatycznych przezyciach, których skutkiem były napady paniki. Najpierw chciał mi dać lek, którego nie mogłabym brać ze względu na inną chorobę, powiedziałam o tym, co go bardzo zezłościło. Potem, jak opowiedziałam o skutkach ubocznych przepisanego leku i zapytałam, czy to możliwe, że tak może być- opdpowiedział: "skończmy tą dyskusję". Zmieniłam lekarza i jestem teraz bardzo zadowolona. Pani adiunkt z kliniki przede wszytkim słucha, przypisując leki - zwraca uwagę na choroby dodatkowe, jest empatyczna, wyrozumiała, po prostu właściwy człowiek na właściwym stanowisku. W końcu do lekarza psychiatyr idziemy z chorobami duszy.

Wnikliwy, i przede wszystkim interesuje się pacjentem.

Wnikliwy, i przede wszystkim interesuje się pacjentem.

pełnił moje oczekiwania jest kompetentny jest uprzejmy

pełnił moje oczekiwania

jest kompetentny

jest uprzejmy

Bardzo kompetentny lekarz, który potrafi też stosować niekonwencjonalne podejście do pacjenta. Jeśli pacjent chociaż trochę potrafi współpracować z lekarzem uważam, że potrafi pomóc. Dodam, że z P. psycholog Kuśmierską stanowią doskonały duet, który wykazuje nadzwyczajne zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Polecam

wspanialy czlowiek z ludzkim podejsciem potrafi zrozumiec problem iznalezc rozwiozanie nie kosztem pacjenta

Wspaniały lekarz, ciepły, uprzejmy, kompetentny. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz, ciepły, uprzejmy, kompetentny. Serdecznie polecam.