lekarz Jerzy Więznowski

Seksuolog

Jesteśmy zadowoleni z wizyt, zwłaszcza, że są efekty w postaci poprawy twardości u męża. Pan doktór zmobilizował męża do zajęcia się swoją cukrzycą. Poprawa cukrzycy bardzo pomogła mężowi w seksie. Polecamy.

Polecamy.

PAN DOKTOR WYJĄTKOWO LECI NA KASĘ! UMÓWIONA GODZINNA WIZYTA TRWAŁA 35MIN. I 200ZŁ.ZAPISAŁ LEKI, OPOWIEDZIAŁ HISTORYJKĘ O ZNAJOMYM ZAMIAST POROZMAWIAĆ O PROBLEMIE Z PACJENTEM. WYJĄTKOWY BRAK PROFESJONALIZMU!!!SZCZERZE ODRADZAM!!! SZKODA CZASU I PIENIĘDZY!!!

PAN DOKTOR WYJĄTKOWO LECI NA KASĘ!

Dzięki Doktorowi nasz związek małżeński rozwija się dobrze, mieliśmy duze problemy z nawiązaniu współżycia oboje z żoną byliśmy dziewicami do ślubu i pół roku po ślubie jeszcze. Wystarczyła jedna dosłownie wizyta w Centrum na Plewiskach kilka rad, dwie tabletki i poszło! A poradził nam tę wizytę nasz Ksiądz Proboszcz, jemu też dzięki! Ala

A poradził nam tę wizytę nasz Ksiądz Proboszcz, jemu też dzięki! Ala

Poprosiliśmy o wizytę informacyjną nieodpłatną. Jesteśmy studentami,dojeżdżamy na zjazdy w weekendy z Bydgoszczy.Spotkanie z dr trwało 30 min.,zamiast uzgodnionego kwadransa,bez opłaty. Jednak zdecydowaliśmy się leczyć w tym Centrum,bo wzbudziło w nas zaufanie.Zresztą dr Fronczek z Bydgoszczy nam to zalecił...Liczymy na uratowanie naszego związku!

Poprosiliśmy o wizytę informacyjną nieodpłatną.

Do Centrum Seksuologii trafiliśmy ze strony seksuologia.com Jestem w pełni zadowolona, choć wizyty nie sa tanie. Mąz otrzymał jednak zniżkę 33% za honorowe krwiodastwo co jest fajnym punktem. Polecam spokojnie. - z Konina

Do Centrum Seksuologii trafiliśmy ze strony seksuologia.com

Ciekawe czy ktorys z komentarzy jest od prawdziwego pacjenta. W ocenach i ich dyskusjach az bije autoreklama. Moze i centrum medyczne jest na wysokim poziomie, nie wiem, ale oceny tutaj zamieszczone raczej pacjentom nie pomoga, skoro pisane sa przez samo centrum, prawda?

Gabinet jest w ramach Wielkopolskiego Centrum Seksuologii.Fajnie,że można wszystko załatwić na miejscu,są psycholodzy, kardiolog, urolog, endokrynolog,a nawet pedagog-seksuolog. Dr miły, doświadczony, chyba pod 60-tkę?

endokrynolog,a nawet pedagog-seksuolog.
Dr miły, doświadczony, chyba pod 60-tkę?

Jestem trochę zawiedziony, bo na pierwszej wizycie mimo ze mialem swieze wyniki to nie zapisal mi lekow. Dodatkowo "namarudzil" mi ze kupowalem wiagre w internecie. Mam zglosic sie dopiero po poprawieniu stanu cukrzycy. Pojde jeszcze jednak, bo w Poznaniu doktor jest najbardziej znany.Mam nadzieje na wyleczenie a przynajnmniej podleczenie meskości. M.

Dodatkowo "namarudzil" mi ze kupowalem wiagre w internecie.
Mam zglosic sie dopiero po poprawieniu stanu cukrzycy.

Sympatyczny i kontaktowy,zwraca duża uwagę na przebyte choroby, pobierane leki, tryb życia.zwalcza palenie, co jest aż irytujące... Zależy Mu na pacjencie, jest nim zainteresowany. Sporo wyjeżdża, co nie jest wygodne dla pacjenta. Dzięki temu lekarzowi zycie ma znów dla mnie sens i cel!

Zależy Mu na pacjencie, jest nim zainteresowany.
Sporo wyjeżdża, co nie jest wygodne dla pacjenta.
Dzięki temu lekarzowi zycie ma znów dla mnie sens i cel!

Wyczuwa się duże doświadczenie i profesjonalizm. Nie jest to doktor tani, ale bardzo ludzki i faktycznie nie odejdzie nikt bez pomocy, nawet jak nie ma środków. Mi pożyczył na aptekę, jak zapomniałem karty, a caverjectu nie potrafili ściągnąć w aptece w naszym miasteczku.

Wyczuwa się duże doświadczenie i profesjonalizm.