lekarz Jerzy Wolf

Laryngolog

Świetny lekarz! Genialna diagnoza i świetne, szybkie leczenie! Przemiła atmosfera podczas badania! WSZYSTKIM POLECAM!! :)

Genialny lekarz! polecam wszystkim ! byłam u Niego bardzo dużo razy i jest to przemiła wizyta. Szybko i bardzo trafnie zdiagnozował moją chorobę, która nie jest miła... Bardzo polecam. Pozdrawiam!

Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam w życiu. Znalazł skuteczne lekarstwo na moją chorobę laryngologiczną, mimo że wcześniej bezskutecznie leczyłam się aż u 3 laryngologów.

niestety nie mam tak dobrego zdania jak reszta, moja siostra leczyla sie u tego lekarza 3 lata, przyszla z podejrzeniem perlaka w uchu, zapewnil ze go nie ma i leczyl ja kroplami, po 3 latach zmienila lekarza na innego, poszla na badania TK i sluchu i wyszlo najgorsze ze jest perlak oraz ze w ogole nie ma kosteczek sluchowych w jednym uchu, po miesiacu operacja, ktora miala dzisiaj i mam nadzieje ze dalsze leczenie bedzie dobrze przebiegac bo to niestety dopiero poczatek... lekarz moze i dobry ale na pewno zdecydowanie ...

lekarz moze i dobry ale na pewno zdecydowanie za stary i nie doksztajcajacy sie tak jak inni.
wiec odradzam i lepiej zlos sie do innego lekarza bo byc moze uratuje to Tobie zycie a nawet zdrowie.

Aż głupio dawać same piątki, ale we wszystkich powyższych kategoriach na pewno na to zasługuje. Przede mną w kolejce była dwójka dzieci i słychać było zza drzwi, że naprawdę starał się je rozbawić, ale... my tu nie o nich. Do Doktora Wolfa poszedłem znając swoją chorobę i przyczyny, jednak naświetlił mi on wszelkie niejasności oraz oczywiście wypisał odpowiedni lek. Udzielił dobrych rad i zagadywał grzecznościowo. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sopot"?

Armii Krajowej 116 lok. 5

derm-al