dr n. med. Jerzy Zabul

Androlog, Ginekolog położnik

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora. Lekarz niezwykle rzeczowy i konkretny, a zarazem empatyczny i oddany swojej medycznej pasji. Jak najbardziej godny polecenia.

Nie będę dużo pisać ale dr Zabul jest Bardzo dobrym lekarzem dzięki niemu jestem zdrowa i mam szansę na kolejne dziecko . Robił mi zabieg i było bez komplikacji zawsze dzwonię do niego po poradę i mi szczegółowo wszystko wyjaśnia :-)

Bardzo dobry lekarz,niewiem dlaczego piszą niektórzy że jest nie miły itp.Ja nie mam żadnych zastrzeżeń bardzo miły i można mu zaufać... Godny polecenia... Pozdrawiam...

Godny polecenia...
Pozdrawiam...

Bardzo nie miły traktuje pacjentki jak zło konieczne no i nie zadawaj mu żadnych pytań bo rozzłościsz LWA

Jestem pacjentką dr.Zabula od prawie 10 lat, dzięki niemu mam 2 wspaniałych dzieci ,a już wkrótce 3. Jest naprawdę godnym polecenia lekarzem !

Brak zainteresowania tym co się dzieje na jego oddziale , a jest za-ordynatora. Dlatego też odział ginekologiczno - polożniczy w Szpitalu na Zaspie jest tak żle oceniany przez pacjentki. Popoludniami i w nocy pesonel wyrabia co im się tylko żywnie podoba. A wystarczyłoby się zapytać na obchodzie pacjentek np.czy pielęgniarki i lekarze traktowali dobrze pacjentki, czy też wprowadzić ankiety dla pacjentek składane przy odbiorze wypisu. Ale, żeby zmienić coś na oddziale, to trzeba mieć chęć. Bo przecież, jako za-ordynatora, możliwości ma.

Nie będę się rozpisywać, ale ten lekarz kiedyś uratował mi życie, dzięki trafnie postawionej diagnozie i przeprowadzonej operacji (rak jajnika). Ostatnio na USG inny lekarz mnie pytał kto przeprowadzał operację,z uznaniem kiwał głową.

W szpitalu-nie mily i trudno dostepny,a w prywatnej przychodni to zupelnie inny lekarz-pozdrawiam

Swietny lekarz rzeczowy ma duże doświadczenie pracuje też w szpitalu, doskonały diagnosta,nim do niego trafiłam usłyszałam od innych lekarek że ból który czuję to moja uroda doktor Zabul po samym badaniu znalazł guza dzięki niemu wyzdrowiałam