dr n. med. Jerzy Zbrzezny

Laryngolog

2,5
2,4

Pan Doktor nie umiał wyjaśnić co oznacza wynik z badania słuchu. Brak wytłumaczenia i dalszej diagnozy. Zupełnie nie polecam i szkoda czasu na taką wizytę.

Nie rozumie tych złych opinii. Super podejście lekarza do pacjenta. Stresowałam się nie potrzebnie. Bardzo sympatyczny, wesoły lekarz, który lekkim żartem rozładował mój stres.Odpowiedzial na każde moje pytanie, zbadał, wysłuchał,wszystko dokładnie wytłumaczył.Poza tym w przychodni żadnego problemu z odebraniem telefonu, przyjęciem, bez kolejki.Super!Jestem zadowolona😁

Wizyta u tego lekarza to kompletna strata czasu… niekompetentny, nie uprzejmy, nie ma podejścia do dzieci… wiedzy tez nie ma..

Stanowczo nie polecam, wizyta trwała maksymalnie 2 min, brak zainteresowania Pana doktora pacjentem, ponadto niemiły. Ogólne badanie laryngologiczne wykonane w sposób niedelikatny i naprawdę ekspresowy. O swojej przypadłości nic się nie dowiedziałam prócz tego, że na operację skierowania nie dostane (o które wcale się nie prosiłam), a gardło najlepiej płukać wodą utlenioną. Poza tym po każdym zdaniu Pana doktora pielęgniarka przytakiwała i dodawała swoje zdanie. Odradzam każdemu, kto zastanawia się nad pójściem do tego specjalisty.

Na podstawie moich doświadczeń stwierdzam z przykrością, że pan doktor nie broni się w zasadzie niczym. Mierzę się z bardzo dolegliwą chorobą, jednak żadna z wizyt nie była zwieńczona konkretną propozycją leczenia (takowe zostało zalecone dopiero przez innego lekarza i dało dużą poprawę). Pan Jerzy jest w dodatku wyjątkowo nieuprzejmą osobą, żeby nie określić tego bardziej dosadnie. Słowa które zapamiętałem z wizyty u tego specjalisty to między innymi: „co ja ci poradzę, przyzwyczaj się” (pan doktor do mnie, osoby w średnim wieku zwracał się na „ty” mimo że (całe szczęście) nie jesteśmy znajomymi. W mojej ocenie szkoda czasu i nerwów na próby leczenia u tej osoby.

Ten lekarz nie powinien pracować z dziećmi. Nieuprzejmy, niedelikatny, kompetencje społeczne na poziomie zerowym. W kwestii diagnozy - nic konkretnego nie orzekł ani nie zalecił.

Zdecydowanie odradzam. Lekarz bardzo nieuprzejmy, krzyczy na pacjentów, nie ma pojęcia o czym mówi.

NIE POLECAM. Jakaś masakra. Ucho, nos i gardło czuje wciąż po godzinie od badania, bo lekarz tak topornie, szybko i na siłe wpychał przyrządy. Na swoje pytanie czy z moją przypadłością jest okej, nic się nie dowiedziałem. Dostałem niby jakiś lek, który na pytanie czy mi pomoże, to doktor się zaczął śmiać razem ze swoją pielęgniarką i kazał mi przychodzić za miesiąc jak się skończy preparat. Typowy lekarz starej daty uważający się za niewiadomo kogo - nie dziwię się że ma takie opinie w internecie. Podsumowując: po wizycie ból gardła, ...

Podsumowując: po wizycie ból gardła, ucha, nosa, wciąż nie wiem czy mi coś dolega i muszę iść do innego lekarza ponownie.
Fajnie moją wizytę zpuentował kolejny pacjent na poczekalni słysząc co się dzieje: "To teraz tak leczą? ..."

ZDECYDOWANIE NIE polecam tego pana "doktora". Zero zainteresowania pacjentem - prowadzi prywatne rozmowy lekceważąc tym samym oczekujących pacjentów. Na wszystkie pytania odpowiada "nie wiem". Zapytany o możliwości leczenia odpowiedział "że nie ma takiej potrzeby, wykonywania takich badań, ani pobrania posiewu". Wizyta u tego "lekarza" to strata czasu.

Nie polecam. Lekarz specyficzny, ale w złym tego słowa znaczeniu. Przerywa, ponagla, na większość pytań odpowiada "nie wiem". Wykazuje lekceważący stosunek do pacjenta.