lekarz Jerzy Zduleczny

Internista, Angiolog

<strong>
<br/>
Telefon bezpośredni do lekarza: 502 075 633.
</strong>

<strong>
<br/>
Telefon bezpośredni do lekarza: 502 075 633.
</strong>

Rzetelne przeprowadzenie badania usg. Tłumaczenie wyników badania, udzielnie dodatkowych wskazówek. Rzeczowość. Uprzejmość.Według mnie wszystko bardzo OK. Polecam.

Niezwykle małomówny lekarz. Przyszłam na wizytę kontrolną - niestety lekarz nie obejrzał moich nóg ani rąk, nie sprawdził czy są spuchnięte, nie przeprowadził żadnego wywiadu. Wystawił skierowanie na badanie usg- doppler - i na tym zakończyła się wizyta.

Lekarz kulturalny i konkretny.W moim przypadku trafna diagnoza i skuteczna terapia./Zakrzep w dolnej kończynie/

Kompetentny i uczciwy lekarz.Podczas pierwszej wizyty i badaniu USG Dopplera wydał diagnozę i leczenie,które były właściwe. Potwierdziły to badania tomografem wykonane w szpitalu. W szpitalu potwierdzono prawidłowośc diagnozy i zastosowanego leczenia. Wdzięczny pacjent.

Potwierdziły to badania tomografem wykonane w szpitalu.
W szpitalu potwierdzono prawidłowośc diagnozy i zastosowanego leczenia.
Wdzięczny pacjent.

Bardzo dokładny i sumienny lekarz. Przeprowadza badanie (doppler naczyń w nodze) powoli, na bieżąco komentuje, spokojnie objaśnie stan zdrowia i terapię. Jest bardzo konkretny i kulturalny.