dr n. med. Jerzy Zwoliński

Neurochirurg

Bardzo kompetentny lekarz i życzliwy człowiek.Operował mnie na początku stycznia br.(odcinek szyjny kręgosłupa)i bardzo się cieszę,że miałam szczęście trafić właśnie do niego.W rozmowie rzeczowy,konkretny,budzący zaufanie.Sprawił,że moja pierwsza operacja odbyła się przy minimalnym stresie.Jako neurochirurga i człowieka-polecam go wszystkim cierpiącym.Dziękuję,Panie Doktorze.

Jestem wdzięczny za skuteczną operację kręgosłupa.Bariera wieku /80+/nie stanowiła dla Pana Doktora przeszkody do przeprowadzenia zabiegu.Mijają 3 miesiące od operacji,jestem w pełni sprawny,bóle całkowicie ustąpiły.Przekazuję wyrazy uznania dla Pana Doktora. Kazbah@wp.pl

Jestem wdzięczny za skuteczną operację kręgosłupa.Bariera wieku
Kazbah@wp.pl

kompetentny rzeczowy specjalista, spokojnie wysluchuje potem przedstawia swoja diagnoze i wiedze pacjentowi,jak na nadmiar pacjemtow i totalne kolejki w NFZ wciaz spokojnie i cierpliwie przyjmuje kazdego pacjenta.polecilabym doktora kazdemu kto potrzebuje neurochirurga bez watpliwosci.

Wizyta prywatna, leczenie szpitalne NFZ. Usunięcie dysku L4-L5. Szybka operacja, krótki powrót do zdrowia. po 3 miesiącach od operacji chodzę, schylam się, dźwigam ( niestety charakter pracy tego wymaga). Minęło już 10 miesięcy i nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Wizyta prywatna, leczenie szpitalne NFZ. Usunięcie dysku L4-L5.

17 lat po zabiegu,calkowita sprawnosc do teraz,jeszcze raz dzieki.

17 lat po zabiegu,calkowita sprawnosc do teraz,jeszcze raz dzieki.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wrocław"?

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5