dr n. med. Jerzy Zwoliński

Wspaniały lekarz. Pan Doktor prowadził moja trojacza ciążę 16 lat temu i do dziś jeżdżę na kontrolne badania. Niezwykle ciepły i uprzejmy człowiek poświęca dużo czasu na badanie i wyjaśnienie wszystkiego. Polecam Pana Doktora z całego serca.

Dr Zwoliński prowadził moje dwie ciąże, niestety pierwszą poroniłam, drugą szczęśliwie donosiłam. W obu przypadkach okazał się człowiekiem godnym zaufania, empatycznym, niezwykle pomocnym i życzliwym. To prawda, że czasami jego tłumaczenie choroby i leczenia dla przeciętnego śmiertelnika wydaje się nieco zawiłe i "naukowe", co nie zmienia faktu, że czułam się zaopiekowana. Warto podkreślić, że jest świetnym specjalistą w usg, mam wrażenie, że się tym pasjonuje, a poza tym a może przede wszystkim to człowiek wysokiej kultury osobistej, uprzejmy i taktowny. Szczerze polecam.

pierwszy raz mialam do czynienia z tak wspaniałym człowiekiem lekarzem :)

pierwszy raz mialam do czynienia z tak wspaniałym człowiekiem lekarzem :)

Dr Zwoliński dobiera sobie pacjentki którymi naprawdę się interesuje wg tylko sobie znanego klucza, kilka tygodni miałam okazję obserwować jego pracę na oddziale patologii ciąży i wystarczyło to, aby wywnioskować że powikłania typu cholestaza czy cukrzyca ciężarnych są zbyt błache żeby brać je na poważnie, są to raczej kolejne nudne, leczone szablonowo przypadki. Dr Zwoliński na pewno ma doświadczenie w radzeniu sobie z trudnymi ciążami zdobyte m.in. w IMiDzie i takie przypadki najbardziej pochłaniają jego uwagę. Zawdzięczam doktorowi bardzo dużo i polecam jako wybitnego diagnostę w dziedzinie usg prenatalnego, natomiast prowadzenia ciąży bym mu nie powierzyła, miałam problem z komunikacją z tym lekarzem, mówił mało, o istotnych rzeczach prawie wcale, nie lubię ciągnąć lekarza za język, uważam że pewne informacje powinny wypływać z inicjatywy lekarza, a nie dlatego że ciekawski pacjent chce wiedzieć.

Pan Doktor jest cudownym człowiekiem i wielkim specjalistą nie tylko w swojej dziedzinie (mam problemy z zapaleniem stawów po porodzie i Pan Doktor też mi wiele rzeczy podpowiedział). Moja ciąża nie przebiegała bezproblemowo i gdyby nie jego pomoc w ostatnich dniach - mimo, że całą ciążę prowadził mi inny lekarz, nie wiem, czy malutka Majunia nie urodziłaby się zdrowa. Nie ma drugiej takiej osoby, której byśmy byli z mężem tak wdzięczni jak doktor Zwoliński! Jak tylko nasza córeczka podrośnie to na pierwszą wizytę u ginekologa na pewno pójdzie do niego. Polecam na 100% wszystkim przyszłym mamom i wszystkim paniom, które chcą być prowadzone przez najlepszego specjalistę!

wspaniały człowiek i lekarz. wizyta nie jest tania, ale warto. ja miałam problem z ułożeniem synka, długo nie chciał się przekręcić główką w dół. w dniu wizyty mały przewrócił się, ale dla pewności pan doktor zaprosił mnie za 3 tygodnie na dodatkowa wizytę potwierdzającą położenie dzidziusia. była to wizyta już nieodpłatna i jak najbardziej "pełnowartościowa":)

Jak ginelokog- tylko dr Zwoliński!!! prowadzenie ciąży- tylko i wyłącznie ten lekarz. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek! Z wizyty wychodzi się z przekonaniem, że wszystko musi być dobrze, bo po prostu nie może być inaczej - nawet kiedy trafiają się trudności. Dba o pacjentów, jakby każdy przypadek był jego własnym. Zawsze uśmiechnięty i ciepły. Nieprzeciętnie kompetentny - miałam do czynienia już z wieloma specjalistami, którzy byli uznawani za wybitnych w środowisku, jednak dr Zwoliński bije wszystkich na głowę. Nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza! Jest REWELACYJNY!!!

cudowny lekarz i człowiek,znajdujący zawsze odpowiednią ilość czasu dla pacjętki pomimo tłumu na korytarzu,zawsze uśmiechnięty wielkość mojego dziecka na usg określił niemalże co do grama jest naprawde świetnym fachowcem

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.Wspaniały człowiek i specjalista.