lekarz Jerzy Zygmunt

Polecam wszystkim Pana Doktora, większość pacjentek wychodzi uśmiechniętych, trudno się dostać bo tyle jest chętnych osób. Przede wszystkim zleca wszystkie potrzebne badania, o których inni lekarze nawet nie wspominali. Pilnuje tych badań i nie przepisuje non stop tabletek antykoncepcyjnych dla bezpieczeństwa pacjentki - co jakiś czas doktor bada, żeby wykluczyć zmiany i problmey z krzepliwością krwi.

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność się spotkać :) Chodziłam regularnie na wizyty i będę chodziła bo wiem, że jestem pod dobrą opieką.

U Pana Doktora prowadzę ciążę , i jestem bardzo zadowolona. Co wizyta USG i badanie . ;) Pan Doktor sympatyczny a przede wszystkim dokładny . Polecam !

Bardzo dobry lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjentek odpowiada na każde zadane pytanie polecam Jerzego Zygmunta

Bywałam u innych lekarzy prywatnie i publicznie, ale nie spotkałam innego, który był tak godny zaufania. Jest godny polecenia. Bardzo mi pomógł.

Badaniqa kontrolne tak powazne choroby nie

Badaniqa kontrolne tak powazne choroby nie

Zdecydowanie polecam. Nie ma zadnych zastrzezen. Korzyztam od kilkunastu lat,i mysle o zmianie lekrza.

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam; nie zamyka oceny stanu zdrowia na poziomie ginekologicznym, ale bada stan zdrowia organizmu z uwzględnieniem wpływu chorób innych organów. Lekarz z powołania, bardzo oddany pacjentom. Pokonuję 80km, siedzę w długich kolejkach oczekując na wizytę i nigdy nie zdecyduję się na innego lekarza. Agnieszka Wilczek

Agnieszka Wilczek

Nie polecam tego lekarza. To biznesmen-kombinator.

Nie polecam tego lekarza. To biznesmen-kombinator.

Nie znalazłam nikogo lepszego w Kędzierzynie-Koźlu

Nie znalazłam nikogo lepszego w Kędzierzynie-Koźlu