mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Diabetolog, Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Otrzymałam ułożony 30 dniowy program dietetyczny, widzę, że ułożony typowo dla mnie. Mam początki cukrzycy a oprócz tego chciałam schudnąć. Udało się, nie biorę insuliny a waga spadła 9 kg. Trzymam się ściśle zaleceń a dietetyczka działa tak przekonująco, że uwierzyłam w to, że jestem tym co jem. Polecam Wam, zmieniajcie swoją dietę!!!

Panie dietetyczki działają w Bielsku i okolicach a w Andrychowie mają gabinet. Robią świetne diety przez internet. Trochę się bałam tej formy kontaktu ale okazało się, że jest równie skuteczna a nie trzeba nigdzie jechać. Dostałam dietę odchudzającą, widać, że ktoś nad nią siedział, bo ujęto wszystkie moje uwagi i preferencje a posiłki opisano dokładnie wg mojego rozkładu dnia. Kiedyś byłą już u dietetyczki ale na siłę chciała mi sprzedać suplementy a tutaj dostałam zwykłą prostą dietę talerzową i najważniejsze, że straciłam swoje zbędne 7 kg. Polecam!!! www.dietetykbielsko.pl