dr Joanna Anna Walczak

Dietetyk

Pozdrawiam Panią doktor Asię, rezultat przeszedł moje oczekiwania, a co najważniejsze ustąpiły dolegliwości i czuję się świetnie. Dziękuję!

dieta mało urozmaicona monotonna, brak jakichkolwiek efektów.

dieta mało urozmaicona monotonna, brak jakichkolwiek efektów.

Pani Asia jest zdecydowanie fachowcem w swojej dziedzinie. Jest pogodną oraz uprzejma osoba, która potrafi słuchać, rzeczowo doradzać. Oby częściej można było takich lekarzy spotykać w naszym kraju. Polecam każdemu!

zdecydowanie polecam!!!! dzieki wizycie u Pani Joanny zrozumiałam jaki błedy popełniałam w dotychczasowej diecie:)

zdecydowanie polecam!!!!

fachowiec w swojej dziedzinie bez wątpienia, POLECAM wszystkim bo warto!osobiście Pani Asia jest pogodną oraz uprzejma osoba, która potrafi słuchać, rzeczowo doradzać i zrozumieć sytuację drugiej człowieka :) ja jestem zdecydowanie na TAK i oby takich lekarzy było więcej w naszym kraju!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kołobrzeg"?

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Fredry 15A