lekarz Joanna Bartosz-Chmiela

To jest lekarz jakich sie prawie nie spotyka.swietny fachowiec i dobry człowiek.godny polecenia.ze wszystkim mozna sie do niej zwrocic.zawsze pomoze

Pani doktor jest naprawdę wyjątkowym człowiekiem.Bardzo oddana pacjentom .Wszystko dokładnie wyjasnia.Dobrze że są jeszcze tacy lekarze.

Wyjątkowy lekarz.Niewiarygodne że są gdzieś tak ludzcy lekarze.Spokojna miła usmiechnięta.Udziela wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie.Polecam z całego serca

Ta pani moze zna się dobrze na leczeniu kataru ...w powazniejszych chorobach nie polecam !!Nie dziwie że szpital ma kłopoty skoro ma takich fachowców.

Polecam tego lekarza pełny profesionalizm

Polecam tego lekarza pełny profesionalizm

Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem i człowiekiem.Podchodzi do pacjenta z sercem i pełnym oddaniem.Wyjatkowo dociekliwa .Nikogo nie zostawi bez udzielenia pomocy,ktokolwiek do niej się zwróci.Jeśli ktoś potrzebuje solidnej i kompetentnej opieki na oddziale to niech się do niej zwróci.zawsze pomorze.Oddany pacjent

Osoba na nie właściwym miejscu.Zero podejścia do pacjentów jak i ich rodzin. Ogólny brak wiedzy medycznej . Duże trudności z postawieniem diagnozy. nie polecam

jestem nauczycielką.z dolegliwościami zgłaszałam sie do wielu lekarzy.dopiero ta pano doktor rozpoznała u mnie zatorowośc płucną.uratowała mi życie.nigdy jej tego nie zapomne

Miła,wyrozumiała pani doktor.Trafiła z diagnozą w 100%.Polecam

Miła,wyrozumiała pani doktor.Trafiła z diagnozą w 100%.Polecam