dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

kompetentna ,dająca poczucie bezpieczeństwa pani doktor.Dzięki niej moja córka(matka karmiąca pacjenta) przetrwała b.ciężkie chwile w czasie diagnozy mojego wnuka.Dziękujemy!!

Świetna Pani Doktor - idealne podejście do małego pacjenta - dziecko nie krzyczy i czuje się "ważne" - no a dla mnie przynajmniej wiadomo, że lekarz wie co mówi i Pani Asia mówi to w taki sposób że wychodzi się podbudowanym z wizyty, mimo niełatwych diagnoz niestety....

Już dawno nie spotkałam takiego lekarza. Patrzy całościowo, nie tylko na swoją dziedzinę. Bardzo miła, konkretna-polecam.

Mogę zdecydowanie potwierdzić wszystko to co napisali moi poprzednicy.Świetna lekarka,energiczna,pogodna i bardzo pomocna i do tego konkretna w działaniu.

Polecam szczerze. Nowoczesny lekarz, zainteresowany pacjentem, uważny i bystry, czujny i życzliwy. Energią mogłaby obdzielić kilka osób. Dzieci ją uwielbiają. Dba o godność pacjenta i świadomość rodziców. To wielka wartość. Będąc pod jej opieką będziecie mieli pewność, że stara się pomóc, rozwiać wątpliwości. Poza tym, ta kobieta ma w sobie takie wspaniałe światło, dobrą aurę czy jakkolwiek to ludzie nazywają - robi wrażenie prawego człowieka. Matka dwunastolatki z niedowzrostem

DOBRY LEKARZ ZDECYDOWANIE POLECAM odradzam DR sztangierską PRZEZ DOKTOR SZTANGIERSKĄ STRACILIŚMY KUPE KASY I NERWÓW

Fantastyczna babka. Energiczna, uśmiechnięta, życzliwa. Z szacunkiem podchodzi do małego pacjenta. Dopytuje i zgłębia problemy dziecka, szuka przyczyn. Czuję, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby. Nie przeoczy żadnego sygnału dotyczącego zdrowia i prawidłowego rozwoju. Tłumaczy, co zamierza zbadać i dlaczego. Zależy jej na pacjencie. Więcej takich lekarzy!!!

Bardzo sympatyczna, a przede wszystkim konkretna. Natychmiast skierowała mojego syna na wszystkie potrzebne badania i bezbłędnie zdiagnozowała. Fantastyczny lekarz z powołania!

Kometencja,życzliwość i fachowość. Serdecznie polecam

Kometencja,życzliwość i fachowość. Serdecznie polecam

100 % zadowolenia. To właśnie ona uratowała mi życie .

100 % zadowolenia. To właśnie ona uratowała mi życie .