dr n. med. Joanna Bielewicz

Neurolog

Pani doktor to najlepszy specjalista.Lecze sie u Niej od 15 lat,zawsze z pozadanym skutkiem.Ma bardzo szeroki zakres wiedzy,bezblednie laczy wszelkie dolegliwosci w calosc,czuje sie bardzo bezpieczna pod Jej okiem.Tylko Ona znalazla faktyczna przyczyne mojego udaru i dzieki Niej nie siedze "jak na bombie",bo wszystkie czynniki udarogenne skutecznie wyeliminowala.A nie poznali sie na moim przypadku tzw."najwieksze mozgi neurologiczne Lubelszczyzny".Dopiero Ona po 2 latach po mojej chorobie znalazla problem.Szkoda,ze nie pracowala wtedy w klinice,kiedy trafilam tam z udarem...

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Pacjent to dla Niej człowiek, nie traktuje przedmiotowo. Bardzo dobra,angażuje się w leczeni pacjenta. Gorąco polecam!!!!

Świetny specjalista, moja córka choruje na mózgowe porażenie dziecięce i jest pod opieką dr Bielewicz już kilka lat. Zawsze możemy na nią liczyć, polecam!

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem pilnie poszukując neurologa. Jestem bardzo zadowolona,że udało mi się dostać na wizytę do tak dobrego specjalisty. Cały czas jestem pod opieką Pani Bielewicz i gorąco ją polecam!

doskonała specjalistka neurologii, mam styczność z Panią dr od 2lat i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do mojego problemu. Jestem osoba chora na padaczkę, często miałam ataki a obecnie leczenie sprawiło że są one coraz mniej dotkliwe dla mojego zdrowia. Dzięki Pani dr odzyskuje równowagę. Bardzo ja polecam wszystkim.