lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Tytuł lekarza uzyskałam w 2008 roku, ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W styczniu 2010 rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Prowadzę pacjentki w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, endokrynologii ginekologicznej, ginekologii wieku rozwojowego, diagnostyki i leczenia niepłodności, ciąży fizjologicznej i powikłanej. Konsultuję ginekologicznie również dziewczynki i nastolatki.
Nieustannie podnoszę swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach.

Polecam z całego serca Panią doktor ! Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Potrafi wysłuchać, po kolei tłumaczy co robi podczas badania, odpowiada na wszystkie pytania. Dziękuje Pani doktor :)

Polecam z całego serca, Pani doktor ma bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta. Udzieliła wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, dokładnie zbadała, wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze, jakikolwiek stres był zupełnie niepotrzebny :) To dopiero moja pierwsza wizyta w gabinecie, a już wiem, że będę wracać.

Kompetentna, empatyczna, rzeczowa, profesjonalna. Słowem: doskonały specjalista. Pani doktor jest osobą o ujmującej osobowości. W sposób konkretny a przy tym miły rozmawia z pacjentem. Wprowadza bardzo dobrą atmosferę. Cierpliwie i obrazowo tłumaczy sytuację i wdrożoną ścieżkę leczenia.

Wciąż poszukujesz "USG dzieci Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo