Tytuł lekarza uzyskałam w 2008 roku, ukończyłam
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w
Krakowie.
W styczniu 2010 rozpoczęłam ...

Tytuł lekarza uzyskałam w 2008 roku, ukończyłam
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w
Krakowie.
W styczniu 2010 rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Prowadzę pacjentki w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych,
endokrynologii ginekologicznej, ginekologii wieku
rozwojowego, diagnostyki i leczenia niepłodności,
ciąży fizjologicznej i powikłanej. Konsultuję
ginekologicznie również dziewczynki i nastolatki.
Nieustannie podnoszę swoją wiedzę biorąc udział w
licznych kursach.

Bardzo mądra i miła Pani Dr. Ordynator. Ma bardzo dobre podejście do człowieka. Zainteresowała się moimi wynikami, wytłumaczyła, że jest potrzebny zabieg, zoperowała mnie, przez co być może uniknęłam poważnej choroby. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam wszystkim kobietom. A dodatkowo ma swoje zasady, które powodują, że jest nie tylko dobrym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.

Po kilku porodach pojawił się u mnie problem obniżenia pochwy. Było to nie tylko krępujące, ale także często bolesne doświadczenie. Doktor nie tylko przepisała mi zestaw ćwiczeń, a także przeprowadziła laseroterapię. Dzisiaj żyje mi się 200 procent lepiej.

Polecam z całego serca Panią doktor ! Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Potrafi wysłuchać, po kolei tłumaczy co robi podczas badania, odpowiada na wszystkie pytania. Dziękuje Pani doktor :)

Polecam z całego serca, Pani doktor ma bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta. Udzieliła wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, dokładnie zbadała, wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze, jakikolwiek stres był zupełnie niepotrzebny :) To dopiero moja pierwsza wizyta w gabinecie, a już wiem, że będę wracać.

Kompetentna, empatyczna, rzeczowa, profesjonalna. Słowem: doskonały specjalista. Pani doktor jest osobą o ujmującej osobowości. W sposób konkretny a przy tym miły rozmawia z pacjentem. Wprowadza bardzo dobrą atmosferę. Cierpliwie i obrazowo tłumaczy sytuację i wdrożoną ścieżkę leczenia.