lek. dent. Joanna Brawańska-Gołuch

Chirurg stomatolog

Pani Doktor potrafi skutecznie przestraszyć pacjenta przed zabiegiem. Informacja na temat możliwych powikłań zdominowała przebieg wizyty. Nie polecam.

Ludzie jest to nie do wiary w tych czasach lecz., piszę to ponieważ ta Pani Doktor to IDEAŁ LEKARZA SPECJALISTY. Pomimo pozytywnego nadzwyczajnego poczucia humoru które ta Pani posiada to preferuje swe umiejętności profesjonalizm jak i wiedzę w tym co robi. Czuć od tej osoby wielką empatię zaangażowanie w tą pracę, z mojego punktu widzenia to nie wiem czy znajdzie się lepszego lekarza. Pani Doktor życzę jak największych sukcesów w tym co Pani robi to Pani Zawód 100% :)). Serdecznie pozdrawiam.

Najlepszy i zabawny chirurg🙂Polecam wszystkim w szczególności takim jak ja którzy boją się dentystów.Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani doktor świat byłby piękny 🙂🙂🙂