lekarz Joanna Buszman-Kuziemska

Endokrynolog

jestem pacjentka dr kuziemskiej juz jakis czas jestem zadowolona gdyz 1. wytlumaczyla na czym polega moja choroba 2. zlecila badania ,oraz dobrze dobrala leki polecam :)

ta kobieta to oszustka podaje sie za endokrynologa a wcale nim nie jest to czyste oszustwo, nie ma specjalizacji!!!!!!

ta kobieta to oszustka podaje sie za endokrynologa a wcale nim nie jest to
czyste oszustwo, nie ma specjalizacji!!!!!!

skuteczna, komunikatywna, podejście kompleksowe, godna polecenia każdemu z problemami tarczycy

Polecam!!! Wspaniała osoba, kompetentna, wszystko wyjaśnia pacjentowi, dodaje otuchy i naprawdę leczy. Poza tym wizyta czasem się przedłuża, gdyż Pani Doktor tak umiejętnie i w prosty sposób objaśnia metody leczenia.

mistrzostwo świata, radzę się przekonać, emanuje spokojem i ma taki zniewalający uśmiech, że samym byciem leczy