lekarz Joanna Celban

Świetny lekarz, lepszego nigdy nie spotkałem, polecam. Pani Joanna robi bardzo dokładne dane i potrafi zawsze uspokoić sytuację

Bardzo dobry lekarz, wypisuje bardzo dokładne dane, i bardzo ładnie piszę. Widać że pilnie się uczyła na studiach

Bardzo rzeczowe, dokladne usg. Wyczerpujące tłumaczenie moich objawów. Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor ale z pewnością nie ostatnia. Jestem pod wrażeniem jak długi czas mnie poświęciła. Polecam i jednocześnie dziękuję pani doktor.

Polecam! To osoba, której nie można zamknąć w pojęciu lekarz, to również człowiek. Jako lekarz bardzo kompetentna, rzeczowa, posiadająca ogromną wiedzę, którą wykorzystuje do trafnych diagnoz. Jako człowiek bardzo uprzejma, traktująca pacjenta w sposób, który nawet w chorobie pozwala mu czuć się wyjątkowo.

Leczę się bardzo długo, od pięciu lat u Pani Doktor Joanny Celban. Dopiero w jej osobie znalazłam prawdziwe wsparcie i fachową pomoc. Bardzo wszechstronna osoba. Zasługuje na szacunek. Dziękuję i wszystkim polecam panią Doktor. Anna G.

Serdecznie polecam Panią Doktor Joannę Celban. Nareszcie znalazłem lekarza, który potrafi mi pomóc. Cierpliwa, dokładna, wszechstronna. Warto przyjść do takiego specjalisty.

Zgadzam się w pełni z opinią pozytywną. Doktor Joanna Celban jako jedyna rozpoznała moją chorobę. Regularnie jestem u niej na kontroli, jest coraz lepiej . Gorąco polecam tą lekarkę. Wielki człowiek.

Nie wiem kto jest Panią Bela wypisującą kompletne bzdury. To absurd i chyba jakaś pomyłka. Pani Doktor Joanna Celban z Częstochowy to wspaniały internista nefrolog godny polecenia, zaufania, kompetentny, zdolny, uprzejmy. Wspaniałe podejście do osób starszych. Postawiła moją mamę na nogi podczas gdy inni mówili, że to już wiek i nic nie da się zrobić. Polecam Doktor Joannę Celban każdemu kto ma duży problem ze zdrowiem.

Serdecznie odradzam, lekarz z przedmiotowym podejściem do pacjenta, nie rozpoznaje choroby a potem przypisuje sobie zasługi innego lekarza!!! Dobrze, że w porę zmieniłam lekarza. Nie polecam.

Kompleksowe podejście. Dokładna bardzo w tłumaczeniu choroby. Chcesz poznać stan swojego zdrowia idź na wizytę do Pani Doktor Joanny Celban