lekarz Joanna Ciszowska-Wiatr

Kardiolog

Pani doktor uprzejma, kompetentna. Godna polecenia. Zawsze wytłumaczy, co i jak wygląda.

Opinia jak przy gwiazdkach.Wszystko zaznaczone. Pani Doktor kontroluje mój stan zdrowia już b.długo i nie mogę narzekać.Polecam

Pani Doktor Joanna Ciszowska-Wiatr jest znakomitym fachowcem w swojej dziedzinie.Posiada profesjonalne podejście do pacjenta.Tłumaczy szczegóły diagnozy.Jestem bardzo zadowolona z kilkunastoletniej opieki pod okiem Pani Kardiolog:-)))

Gorąco polecam Panią doktor. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo wyważona, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, przeprowadza na miejscu niezbędne badania i dobiera opcjonalne leczenie.

Kontroluje stam zdrowia u P. Ciszewskiej Wiatr 15lat profilaktyka zdaje egzamin

Kontroluje stam zdrowia u P. Ciszewskiej Wiatr 15lat profilaktyka zdaje egzamin

Pani Joanna to bardzo dobry fachowiec, Przy tym jest uprzejma i podchodzi do kazdej sprawy bardzo powaznie. Wydaje mi sie ze nieraz jest bardzo przemeczona, szczegolnie miedzy 20.00-23.15. W tych godzinach trudno o trzezwosc umyslu zwlaszcza po calym dniu pracy. Taka harowka musi odbic sie na jakosci swiadczonych uslug. Nawet wtedy jest uprzejma,ale czy w100% potafi postawic trafna diagnoze? Ogolnie polecam tego specjaliste.

Prawdziwy lekarz ,profesjonalne i uprzejme podejście. Oby było więcej takich lekarzy.Wzbudzający zaufanie. Najlepsze jest to ze nie ma jak gdzie indziej 15 minut i do widzenia. Jestem bardzo zadowolona

bardzo fachowa opieka niema problemu z dostaniem się jestem bardzo zadowolona

bardzo fachowa opieka niema problemu z dostaniem się jestem bardzo zadowolona

Jako, że była to moja pierwsza wizyta koszt 70 zł. Kolejne 60 zł. Bardzo fachowe podejście, na miejscu bez problemu ekg i usg. Polecam

Doskonały specjalista, bardzo wnikliwe podejście do problemu, ogromnie symaptyczny sposób rozmowy - naprawdę lekarz z powołania.