lekarz Joanna Czajkowska

Najwspanialsza! O każdej porze dnia i nocy można liczyć na pomoc! Lekarz z powołania 💜 polecam z całego serca 💚

Podczas wizyty Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, udziela konkretnych odpowiedzi na zadane pytania - bardzo dobre podejścia do dziecka oraz rodzica. Pani Doktor widząc niepokój o zdrowie syna zaproponowała dodatkową telefoniczna konsultacje w sobotę. Pediatra zdecydowanie godny polecenia.

Najlepszy pediatra w Tczewie. Zawsze pomoże, wysłucha i wyleczy!! Polecam z całego serca, chodzę z dziećmi od kilku lat.

Najlepszy pediatra w Tczewie. Zawsze pomoże, wysłucha i wyleczy!!
Polecam z całego serca, chodzę z dziećmi od kilku lat.

Prawdziwy lekarz z POWOŁANIA! Miałam styczność z wieloma lekarzami różnych specjalizacji i dotąd nie spotkałam żadnego z takim sercem i podejściem zarówno do małego pacjenta, jak i do rodzica. Świetny specjalista i pełen empatii człowiek. Polecam w 100%.

Doktor Czajkowska to doktor z powolania. Mam nadzieje, ze to mowi wszytko. Dobra, madra osoba z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Szybka, trafna diagnoza I szybki powrot do zdrowia. Troska o pacjenta na najwyzszym, godnym nasladowania poziomie. Zycze wszystkim tak troskliwej i profesjonalnej opieki lekarskiej.

Najlepsza Pani Doktor na całym swiecie❤️Zawsze można na nią liczyć,nigdy niczego nie odmawia.Polecam!!!

Dr. Czajkowska jest z nami od 18 lat, tyle ma już moja najstarsza córka. Nigdy nie byłam zawiedziona leczeniem moich dzieci. Jest to super lekarz, z prawdziwego szczerego powołania. Zawsze trafiała z diagnozą. Ponadto bardzo dba o swoich małych pacjentów. Kiedyś przyjeżdżała do mnie do domu, nie wiem jak jest teraz, ale nigdy nie odmówiła wizyty, oczywiście jak było źle z dziećmi. Jest stanowczą osobą, dowcipną i bardzo zaangażowaną. Ta Pani ma wielkie serce i wkłada je w swoją pracę. Bardzo dziękuję za to że mamy takiego pediatrę dla naszych pociech, nie czujemy się pozostawieni samym sobą. Dużżżże podziękowania !!! :-) :-) :-)

Pani Doktor Joanna Czajkowska to bardzo mila i ciepła osoba traktująca swoją pracę bardzo profesjonalnie , zawsze stara się pomóc, nigdy nie odmawia przyjęcia ani udzielenia pomocy

Pani Doktor doskonale pamięta każdego swojego pacjenta, nie trzeba jej dokładnie za każdym razem opisywać historii choroby dziecka. Fantastyczne podejście do dziecka jak i do rodzica. Jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, to kieruje do specjalistów. Polecam i to bardzo

dobre podejscie do dziecka cierpliwa stawia trafne diagnozy.polecam,

dobre podejscie do dziecka cierpliwa stawia trafne diagnozy.polecam,