lek. dent. Joanna Derlatka

Pełna satysfakcja z wizyty .Gdyby moi wcześniejsi stomatolodzy byli na podobnym poziomie kompetencji zawodowych i empatii ,to do teraz miałbym 32 swoje zęby.

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Derlatkę. W trakcie wizyty dokładnie opisuje co dolega każdemu ząbkowi, które wymagają natychmiastowego leczenia, a z którymi można się zgłosić na kolejnych wizytach. Leczenie zawsze jest skuteczne i zęby są zdrowe na wiele lat :)

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Derlatkę.

Leczenie zawsze jest skuteczne i zęby są zdrowe na wiele lat :)

Bardzo miła i sympatyczna osoba !!!! jestem zadowolona z usług w 100%:)!!!!!!!!!!!!

Super stomatolog. Doskonałe podejście do pacjenta. Dziecko które zawsze bało się leczyć zęby teraz uśmiechnięte i zadowolone opuszcza gabinet.

Bardzo polecam Panią Joasię, zawsze uśmiechnięta, pomocna, kompetentna :) najlepsza Pani stomatolog! 😍

Leczyłam się u niej i prywatnie i na fundusz - za każdym razem tak samo zaangażowana, kompetentna, a przy tym niesamowicie miła. Leczenie, któremu się poddałam było skomplikowane i długotrwałe - wywiązała się rewelacyjnie. Ufam jej w 100%. Świetny dentysta.

Bardzo przyjemna pani stomatolog. Podejście do pacjenta jakiego szukać ze świecą. Wszystkim Ją polecam. Podejście do pacjenta jak w prywatnym gabinecie.

Najlepsza Pani Stomatolog u jakiej byłam. Mimo, że chodzę na książeczkę zdrowia - wizyta przebiega jak w prywatnym gabinecie lekarskim. Polecam wszystkim!!!

Co tu duzo mowic,po prostu wspanialy fachowiec

Co tu duzo mowic,po prostu wspanialy fachowiec