lekarz Joanna Długosz

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

1,2
2,2
1,2

Bardzo nieprofesjonalna z brakiem empatii, sugerująca dziecku o stosowaniu różnych substancji, co oczywiście nie ma i nie miało miejsca. Nic nie pomogła, a tak naprawdę mocniej zdołowała córkę. Omijać szerokim łukiem.

Na pierwszej wizycie sprawiała wrażenie, że będzie potrafiła nam pomóc, ale kolejne wizyty utwierdziły mnie, ze jest daremna, tak jak wcześniej wyczytałam w opiniach. Po przedstawieniu jej wszystkich problemów i tak bazuje na tym co mówi jej dziecko a nie rodzic, czyli wiadomo - czepiam się .. Problemy zwaliła na błędy wychowawcze ( które - wynika z tego, ze popełniam tylko wobec jednego mojego dziecka) Dobiła mnie tym co napisała w kartotece- w kpiący sposób opisała naszą wizytę dodając nieprawdziwe informacje (rzekomo moje słowa), które pewnie nie pomogą na komisji ...

Dobiła mnie tym co napisała w kartotece- w kpiący sposób opisała naszą wizytę dodając nieprawdziwe informacje (rzekomo moje słowa), które pewnie nie pomogą na komisji orzekającej.

Psychiatra nie wart polecenia, wizyta nie spełniła moich oczekiwań. bardzo złe podejście do dziecka zero empatii oraz brak akceptacji.

Pani psycholog bardzo skrzywdziła moją rodzinę. Po pięciu minutach wizyty stwierdziła, że mój dwuletni syn ma autyzm. Jako matka czułam, że się myli. Nie uzyskałam od niej nawet wyjaśnień - poleciła przejrzenie Internetu. Dziś mój syn jest zdrowym 5-latkiem. Nie polecam wizyty u tej pani. Po jej diagnozie nadal szukaliśmy pomocy. Problem leżał gdzie indziej.

Po wizycie u pani doktor nasz problem się jeszcze pogłębił. Niestety, nie otrzymaliśmy żadnej pomocy. Bardzo żałujemy wizyty u tego lekarza. Z pewnością nie jest to osoba godna polecenia...