lek. dent. Joanna Dobrzańska

Naprawdę polecam ! Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, a do tego rzeczowa i bardzo kompetentna. Wszystkie zabiegi wykonywane delikatnie i z wyczuciem spowodowały że już trochę mniej boję się wizyty u stomatologa. Leczenie kanałowe zrobione bardzo rzetelnie, mam porównanie z innymi gabinetami i tylko ten mogę polecić na 100%. Super!

Zaczelam leczyc ząbki u pani doktor, jestem bardzo zadowolona, jest przesympatyczna, spokojna, miła, swietnie doradzi. POLECAM.

Nie poddawałam się leczeniu Pani Doktor, ale wystawię bardzo dobrą opinię. Nastraszona wcześniejszymi konsultacjami zjawiłam się z polecenia. Nigdy nie byłam tak zdenerwowana, nawet byłam niemiła, niemniej młodziutka Pani doktor podeszła tak fachowo do mojego stresu i problemu, że dziw bierze. Być może w rodzinie Pani doktor był ktoś starszy bardzo doświadczony, bo ważyła każde słowo, mówiła mądre rzeczy. Polecam tą lekarkę osobom spanikowanym, którym zależy na ratowaniu swoich sfatygowanych ząbków. Zasługuje na bardzo dobrą opinię.

Bardzo dobra pani stomatolog,autentyczne zaangażowanie w sprawy pacjenta sprawiają, że już od pierwszej wizyty strach przed dentystą znika. A przede wszystkim efekty pracy!Polecam panią Doktor jako świetnego fachowca.