lekarz Joanna Gałuszka-Garnuszek

Chirurg stomatolog

Dziękuję za bardzo profesjonalnie wykonaną usługę, wysoką kulturę względem pacjenta i za to, (rzadkość w dzisiejszych czasach) że komercja nie gra w Pani działalności pierwszej roli.

Zdecydowanie nie polecam usług tej Pani, choć wrażenie robi bardzo pozytywne. Kilka lat temu robiła mojemu tacie mostek. Po paru tygodniach od założenia poluzował się i zaczęły się pod niego dostawać kawałki jedzenia (nie trzeba chyba nikogo przekonywać jaki to powoduje dyskomfort i jak takie zalegające resztki wpływają na zdrowie zębów, na których jest zamocowany, bo nie trudno sobie wyobrazić, że nie ma możliwości dokładnego "wybrania" ich spod mostka). Tata wybrał się więc do Pani Joanny, która próbowała zdjąć mostek, a gdy to się nie udało, kazała czekać, aż mostek się bardziej poluzuje. Od tej pory minęło kilka lat, pod mostek cały czas dostają się resztki, już kilku lekarzy próbowało go zdjąć (wiąże się to z długotrwałym szarpaniem, stukaniem itp.), jednak nie można go usunąć bez uszkodzenia zębów. Ewentualnie można by go rozciąć, ale ze względu na stan zębów pod nim stomatolodzy nie zdecydują się na założenie nowego (koszt ok. 4 000 zł), więc zalecaliby usunięcie 2 zębów (które przed "leczeniem" były w dobrej kondycji), wprawienie w to miejsce implantów (ok. 7000 zł za jeden, już nie mówiąc o bólu). Miłe podejście do pacjenta to jednak nie wszystko, liczą się przede wszystkim umiejętności, a te jak widać są u Pani doktor zdecydowanie niezadowalające.

Niesamowita Pani Doktor Pełny Profesjonalizm , jestem pod ogromnym wrażeniem usług na wysokim poziomie Mili Panstwo polecam serdecznie :)

Do Pani Joanny trafiłam z polecenia, jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki leczy. Wykwalifikowany lekarz, umiejący postawić właściwą diagnozę. Idealne podejście, wspaniały człowiek!

Nie polecam tego stomatologa. Leczyłam dwa zęby kanałowo prywatnie u tej Pani dość dawno temu. Po zrobieniu cyfrowego zdjęcia pantomograficznego okazało się, że jeden ząb ma nie wypełnione kanały, w tej chwili konieczne jest ponowne leczenie kanałowe pod mikroskopem (koszt ok. 850zł) i w drugim leczonym zębie Pani stomatolog zostawiła narzędzie w kanale, nie poinformowała mnie o tym fakcie (wiem, że takie sytuacje się zdarzają ale pacjent powinien zostać o tym poinformowany) - koszt usunięcia narzędzia + ponowne leczenie kanałowe i odbudowa zęba wyniesie mnie prawie 2 tys. zł, o ile uda się uratować zęba. Pani Dr jest miła, uprzejma ale nic poza tym, jest niekompetentna. Odradzam wizyty u tego lekarza!!!

Od lat moja rodzina i znajomi którym poleciłam, chodzimy do tej Pani Stomatolog i nie wyobrażamy sobie zmiany na innego stomatologa. POLECAM WSZYSTKIM.

bardzo miło wspominam wizytę u pani doktor ja jak i reszta mojej rodziny

bardzo miło wspominam wizytę u pani doktor ja jak i reszta mojej rodziny

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Doktor..polecam z czystym sercem :)

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Doktor..polecam z czystym sercem :)

Pani doktor jest wg mnie b.dobrym fachowcem. Pomogła mi w moim nietypowym przypadku. Leczę się u p. Joanny już 1o lat. Zawsze miła, cierpliwa, fachowo tłumaczy wszystko. Niegdy nie zostawi pacjenta bez pomocy.Poza tym nie jest droga w porównaniu z innymi stomatologami. A z tego co wiem nie leczy zębów kanałowo, jak ktoś wspomniał we wczesniejszej opinii. Wiem, bo sama miałam ząb do leczenia kanałowego i p. Joanna skierowała mnie do innego lekarza. ja polecam Panią dr Joannę gałuszkę-Garnuszek z całego serca.

ja polecam Panią dr Joannę gałuszkę-Garnuszek z całego serca.

Leczyłam się u Pani Joanny jakieś 4-5 lat temu, kiedy miała jeszcze gabinet na ul. Małej. Zrobiłam u niej kilka ząbków. Niestety w tej chwili jeden z nich jest usunięty, bo był "słabo przeleczony kanałowo" jak to stwierdził inny stomatolog. Z innych albo powypadały plomby, albo są już dawno do poprawki... Co dziwne, słyszę jedynie pozytywne opinie na temat jej leczenia. Może to kwesta moich kłopotliwych ząbków...