lekarz Joanna Gąszczyk-Łukasik

Życzliwa i kompetentna doktor. Oby było więcej takich lekarzy. W przystępny sposób tłumaczy wyniki badań. Polecam.

Byłam na pierwszej wizycie u p. dr Gąszczyk-Łukasik. Rewelacyjne wrażenie.. od razu cytologia, usg, skierowanie na badania. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze, bez pośpiechu, ze zrozumieniem. Pani dr jest przemiła i jest to ginekolog, u którego czułam najmniejsze skrępowanie (a kilku ich było). Polecam, nawet jeśli trzeba czekać na wizytę tak, jak na przykład ja - ponad 3 miesiące. Naprawdę warto.

Doktor Gąszczyk-Łukasik jest miła, kompetentna, poświęca odpowiednią ilość czasu, choć wie, że w poczekalni jest mnóstwo czekajacych na wizytę pacjentek. Tłumaczy wszystko dokładnie, widać, że lubi kobiety i swoją pracę. Oby było więcej takich lekarzy.

suoer pani doktor, wszystkim sie interesuje, nie omija zadnego szczegolu, zwraca uwage na wszystko co jej sie mowi, przebada dokladnie, znan sie zarowno na ginekologii jak i endokrynologii

Pani doktor prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona, jest profesjonalna, dokładna i warto czekać na wizytę u niej ;) Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana