mgr Joanna  Gerwelmgr Joanna  Gerwel - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Joanna Gerwel

Psycholog, Psychodietetyk

Jestem psychologiem i psychodietetykiem zajmującym się diagnostyką, poradnictwem i prowadzeniem terapii. Prowadzę konsultacje, zajęcia grupowe i szkolenia z zakresu psychodietetyki, z ogromnym zapałem zachęcających innych do wyzwań dotyczących odżywiania.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka, w SWPS w Warszawie. Pomagam osobom, które pragną zwiększyć swoją świadomość jedzenia, zmienić swoje nawyki żywieniowe, stać się bardziej zmotywowanymi do zmian osobami.

Pani Joasia to tak naprawdę pierwszy psycholog, który mi pomógł. Bardzo chciałam stracic na wadzę, jednak po wstepnej rozmowie Pani psycholog powiedziała, ze trzeba zacząć u podstaw, a jedzenie to wisienka na torcie. Bardzo mi pomogła uwierzyć w siebie, teraz kontynuujemy ograniczanie jedzenia. Zupełnie różni się od psychologów z filmów - żartuje, usmiecha sie, zarazą pozytywnym podejściem. Zdecydowanie polecam :)