lek. dent. Joanna Golik

Pani stomatolog brakuje czasu na przeprowadzenie dokładnego leczenia ,ciągle się spieszy ze wszystkim i przy czym jest nie dokładna ,a zęby nie do końca dobrze doleczone .

polecam jak najbardziej:)jest najlepsza w całym Jastrzębiu

polecam jak najbardziej:)jest najlepsza w całym Jastrzębiu

Bardzo polecam,jest najlepsza.Jest uprzejma,miła,poswieca duzo czasu,jak mowi ze nie boli to tak jest,jestem bardzo zadowolona szczegolnie ze sie boje dentystow,a pani doktor wzbudziła moje zaufanie jako jedyna.Leczylam u niej zeby,usuwałam i nic nie bolało.POLECAM W 100% .

Ta oto pani Stomatolog solidnie leczy zęby kazdego rodzaju... Jest słowna jeśli mówi ze nie bedzie bolało to tak jest