lek. med. Joanna Góreckalek. med. Joanna Górecka - zdjęcie profilowe

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Zdarza się że kolejce trzeba poczekać dłużej - jednak pacjentki nie są przyjmowane "na sztukę" i to jest duży plus. Pani doktor miła, zrobiła dokładny wywiad na pierwszej wizycie i przeprowadziła cytologię i USG z opisem tego co zobaczyła w obrazie i odpowiedziała na moje pytania. Nie czułam w ogóle skrępowania wizytą tak jak to się zdarzało u innych lekarzy ginekologów. Do domu wróciłam zadowolona z poczuciem że ktoś zadbał o moje kobiece sprawy

W końcu trafiłam na kogoś kto dopasował mi dobrze tabletki antykoncepcyjne. Powoli wydawało się, że to już niemożliwe :D Ciągle a to tyłam, a to spać mi się chciało, a to źle się czułam, a to coś. Doktor Asia jako pierwsza znalazła ideał 😊

Polecam. Polecam. Polecam. 5 gwiazdek to za mało, wg mojej opinii. Pani doktor kompetentna, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie spieszy się. Człowiek, aż sie nie krępuje, rewalacja wg mnie. Naprawdę, żeby jak najwięcej było takich lekarzy we wszystkich dziedzinach. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Profesjonalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Sympatyczna Pani Doktor, cierpliwie odpowiadała na moje pytania, jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

Profesjonalny lekarz to jedno, a ludzkie podejście i miła atmosfera podczas wizyt to zupełnie co innego. Pani Joanna cechuje się nie tylko ogrooomnym profesjonalizmem, ale także właśnie ludzkim podejściem. Każda wizyta u niej jest bardzo miła. Aż chce się przychodzić :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo