Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!

Pani doktor Górecka można w 100% zaufać. Leczę się u niej wprawdzie od niedawna, ale widzę po jej podejściu, że jest ona naprawdę świetnej klasy specjalistką do której można zwrócić się z niejednym problemem natury ginekologicznej. Chodzę do niej na wizyty raz na kwartał i za każdym razem jestem traktowana bardzo profesjonalnie, co nigdy wcześniej w kontekście lekarzy ginekologów mi się nie zdarzało. Polecam serdecznie!

Doktor Górecka to chyba jedna z najlepszych lekarek w swoim fachu. Dobierałam u niej metodę antykoncepcji i muszę przyznać, że pani doktor bardzo się do tego przyłożyła. Wizyta miała bardzo profesjonalny charakter, a nie jak dotychczas, że lekarz już po pięciu minutach wiedział, co będzie dla mnie najlepsze. Jestem naprawdę zadowolona z tych wizyt i polecam je każdej kobiecie, która wciąż poszukuje swojego lekarza ginekologa. Jeśli ktoś tylko jest z Krakowa bądź okolic – szczerze polecam!

U doktor Góreckiej leczę się już od dwóch lat z powodu bolesnych miesiączek. Efekty, które udało nam się osiągnąć (zaczynając od diagnostyki aż po samo leczenie) są naprawdę zadowalające za co jestem pani doktor naprawdę wdzięczna. Chyba jeszcze nigdy nie poznałam lekarza, który byłby aż tak zaangażowany w moje problemy zdrowotne, dlatego mogę polecić panią doktor z czystym sumieniem! :)

Doktor Joanna Górecka jest świetnym lekarzem! Nie wyobrażam sobie zmiany ginekologa na kogokolwiek innego! Mam do niej pełne zaufanie, bo wiem, że cokolwiek by się nie działo z moim zdrowiem to jestem w dobrych rękach. To dla mnie naprawdę ważne, bo choruje na endometriozę, a przy tego rodzaju schorzeniach warto mieć lekarza, któremu można w pełni zaufać. Polecam każdej kobiecie, która jeszcze nie znalazła swojego lekarza... Dziękuję!

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Doktor Asia wykryła u mnie mięśniaki na macicy. Ja byłam przerażona bo zawsze byłam okazem zdrowia. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem, uspokoiła mnie, a potem przeprowadziła miomektomię. Guzki zostały usunięte tak, że teraz mogłam już zacząć starać się o dziecko :)

Pani Asiu, jak powiedziałam - tak robię! Przy ostatniej wizycie powiedziałam Pani Asi, że jest moim najlepszym ginekologiem i dodam jej pozytywne opinie wszędzie gdzie będę mogła. I tak własnie czynię! Bardzo bardzo polecam tą Panią.

A ja się pochwalę, że nigdy nie czekałam w kolejce dłużej ;). Może u Ciebie Zuza to kwestia przypadku. W każdym razie ja do Pani Joasi chodzę na wizyty do Intimy i jestem bardzo zadowolona. Mam standardowe wizyty z różnymi badaniami. Pani Joasia przepisuje mi także tabletki, zadaje dużo pytań, pilnuje terminów. Cud kobieta :) Bardzo polecam

Zdarza się że kolejce trzeba poczekać dłużej - jednak pacjentki nie są przyjmowane "na sztukę" i to jest duży plus. Pani doktor miła, zrobiła dokładny wywiad na pierwszej wizycie i przeprowadziła cytologię i USG z opisem tego co zobaczyła w obrazie i odpowiedziała na moje pytania. Nie czułam w ogóle skrępowania wizytą tak jak to się zdarzało u innych lekarzy ginekologów. Do domu wróciłam zadowolona z poczuciem że ktoś zadbał o moje kobiece sprawy