mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Muszę z czystym sumieniem polecić Panią Joannę. Przyszedłem do niej z dużymi problemami nerwicowymi bez nadziei na horyzoncie. Pani Asia podeszła do tematu indywidualnie i bardzo niestandardowo, dzięki wspólnej pracy udało nam się je przezwyciężyć, a teraz- rok po terapii muszę powiedzieć że moje życie zmieniło się o 180* - za co pani Asi dziękuję :)

Witam, Pani Joanna jest profesjonalistką w psychologii. Dzięki Niej zrozumiałam przyczynę swoich niepowodzeń. Dzięki Pani zaczełam bardziej optymistycznie podchodzić do życia. Zawsze mi pomogła, widzę diametralną zmianę (oczywiście na lepsze) w swoim życiu. Wiele sytuacji nie rozumiałam, nie widziałam dzięki Pani Psycholog je dostrzegłam i dziękuję za to nakierowanie. Pani Joanna jest godną polecenia Profesjonalistką. Mnie bardzo pomogła. Żałuję, że wcześniej nie poddałam się takiej terapii. Ale lepiej późno niż wcale.;) Pozdrawiam

Dziękuję Pani Joannie za uratowanie mojego małżeństwa. Gdyby nie szybka i sprawna interwencja Pani psycholog mojego związku już by nie było. Zaczęliśmy z mężem rozmawiać, rozwiązywać konflikty i cieszyć się z czasu spędzanego razem. Dziękuję jeszcze raz za profesjonalną pomoc i wsparcie.

Pani Joanna wykazuje się rażącym brakiem profesjonalizmu. Nie sądze żeby w pracy psychologa normalne było mówienie pacjentowi rzeczy typu: "Dużo o panu myślałam, Ciesze się że możemy się spotkać" lub "Bardzo pana lubię" albo też "Wykona pan to zadanie bo mnie pan lubi". Nie będę już nawet wspominał jak przykre były tego konsekwencje.

Pani Joanna jest wspaniałym psychologiem. Pomogła mi w każdej sferze życiowej. Dzięki niej uporałam się z trudnym dzieciństwem, nauczyłam się pozytywnie myśleć, ułożyłam sobie życie, z którego jestem teraz zadowolona. Wsparcie i rady Pani psycholog okazały się bezcenne i trafne. Polecam i pozdrawiam serdecznie Panią Joannę.

Pani Joanna posiada wysokie kompetencje i potrafi pomoc lecz jej podejscie do pacjenta jako osoby sa lekcewazace. Umawia spotkania,a nastepnie na nie nie przychodzi bez slowa wyjasnienia.

Przede wszystkim bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc , wsparcie, zrozumienie, serdeczność i przyjazną atmosferę. Każda wizyta pozwalała mi poznać i zrozumieć zachowania i emocje swoje oraz innych. Jestem wdzięczna za wskazówki i porady jakie dostałam – poradziły sobie z moimi kłopotami. Bardzo się cieszę że trafiłam do tak świetnego specjalisty, który naprawił mój świat. Wszystkim gorąco POLECAM.

Pani Joanna wspaniała osoba. Razem z nia próbuję pozbierać się po zakończeniu długiego toksycznego związku. Polecam każdemu kto ma ze soba problemy i sam nie daje rady. Jeszcze długa droga zanim wyjdę na prosta, ale z pomocą Pani Joasi zapewne się uda. Bardzo miła i kompetentna osoba.

Trafiłam do Pani Joanny z polecenia pedagoga szkolnego i był to strzał w dziesiątkę! Pomaga moim dzieciom wyjść z trudnej dla nich sytuacji i pomogła również mnie bardzo wiele zrozumieć i wyjść na prostą po czymś, co dla mnie było zupełnym szokiem. Zadziwiająco zna ludzką naturę, a jej przepowiednie sie sprawdzają:). Pewnie bez niej nie dałabym rady. Bardzo dziękuję i polecę wszystkim z pełną świadomością, że trafią pod fachowe skrzydła. Anna

Zadziwiająco zna ludzką naturę, a jej przepowiednie sie sprawdzają:).
Pewnie bez niej nie dałabym rady.
Anna

wracajac do wpisu jednego nieuprzejmego Pana to porady "cioci kloci" sa bardzo pomocne i przydaja sie w zyciu.