mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Witam, Pani Joanna jest profesjonalistką w psychologii. Dzięki Niej zrozumiałam przyczynę swoich niepowodzeń. Dzięki Pani zaczełam bardziej optymistycznie podchodzić do życia. Zawsze mi pomogła, widzę diametralną zmianę (oczywiście na lepsze) w swoim życiu. Wiele sytuacji nie rozumiałam, nie widziałam dzięki Pani Psycholog je dostrzegłam i dziękuję za to nakierowanie. Pani Joanna jest godną polecenia Profesjonalistką. Mnie bardzo pomogła. Żałuję, że wcześniej nie poddałam się takiej terapii. Ale lepiej późno niż wcale.;) Pozdrawiam

Dziękuję Pani Joannie za uratowanie mojego małżeństwa. Gdyby nie szybka i sprawna interwencja Pani psycholog mojego związku już by nie było. Zaczęliśmy z mężem rozmawiać, rozwiązywać konflikty i cieszyć się z czasu spędzanego razem. Dziękuję jeszcze raz za profesjonalną pomoc i wsparcie.

Pani Joanna wykazuje się rażącym brakiem profesjonalizmu. Nie sądze żeby w pracy psychologa normalne było mówienie pacjentowi rzeczy typu: "Dużo o panu myślałam, Ciesze się że możemy się spotkać" lub "Bardzo pana lubię" albo też "Wykona pan to zadanie bo mnie pan lubi". Nie będę już nawet wspominał jak przykre były tego konsekwencje.

Pani Joanna jest wspaniałym psychologiem. Pomogła mi w każdej sferze życiowej. Dzięki niej uporałam się z trudnym dzieciństwem, nauczyłam się pozytywnie myśleć, ułożyłam sobie życie, z którego jestem teraz zadowolona. Wsparcie i rady Pani psycholog okazały się bezcenne i trafne. Polecam i pozdrawiam serdecznie Panią Joannę.

Pani Joanna posiada wysokie kompetencje i potrafi pomoc lecz jej podejscie do pacjenta jako osoby sa lekcewazace. Umawia spotkania,a nastepnie na nie nie przychodzi bez slowa wyjasnienia.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Radom"?

Gabinet Psychiatryczny
ul. Kopernika 9 m 14