lekarz Joanna Gruszczyńska-Walczak

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Godna polecenia,jako jedyna wpadła na co choruję,posiada wiedzę i jest na bieżąco z nowymi metodami,lekami. Jest dostępna,miła,kompetentna.

kompetentna, ma wiedzę którą przekazuje pacjentce, odpowiada na pytania wyczerpująco, nie wyciąga niepotrzebnie pieniędzy - wizyty z usg ciąży za 80zł próżno szukać w prywatnych gabinetach, aj w każdym razie nie spotkałam się z taką ceną, a przy tym ta cena nie jest spowodowana "kiepskością" kwalifikacji lekarza. Naprawdę polecam, przy drugiej ciąży dowiedziałam się wielu rzeczy których nie wiedziałam wcześniej. Podaje nr kom. by dzwonić lub sms-owac w razie wątpliwości co do możliwości zażycia jakiegoś leku w ciąży czy jakichś komplikacji. Zainteresowana stanem zdrowia i zdaniem pacjentki

nie poswieca wystarczajaco czasu,malo konkretna,jestem bardzo niezadowolona...moje dwie ostatnie wizyty razem z badaniem usg trwaly ok 8min...

Super Pani Doktor na prawdę godna polecenia, kompetentna.. natomiast ostatnio zauważyłam, że ma tak dużo pacjentów, że stara się przeprowadzić wizytę tak szybko jakbym miała już sobie iść. Mówię co się dzieje a od razu mam siadać na fotel.. a może chce skończyć mówić? Wiem, że jak szybciej usiądę to szybciej wyjdę, ale może bez przesady... A już wgl jak czyjaś wizyta się przeciągnęła i już powinna być przyjęta następna pacjentka to jest szuru buru krzyż na droge i 80zł poszło... Pani Doktor ma renomę i co raz więcej pacjentów co idzie za brakiem czasu, ale to nie jest fajne...

Wspaniala pani doktor, kompetentna, spokojnie i rzeczowo odpowiadajaca na wszelkie pytania i watpliwosci. Bardzo profesjonalna ale takze ciepla i bardzo przyjemna osoba. Mimo iz badanie ginekologiczne nigdy nie nalezy do przyjemnych to u pani doktor zawsze idzie szybko i bez bolu. Goraco polecam!!

Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże a wcześniej jeszcze leczyła na endometriozę. Wspaniała osoba i z dużym doświadczeniem. Prowadzi mnie juz od kilku lat i nie zastąpiłabym żadnym innym lekarzem.

Dr Gruszczyńska jest nieoceniona! Kompetentna, rzeczowa, uprzejma i przemiła. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jest to jedyny lekarz, do którego mam całkowite zaufanie. Polecam Panią Doktor w 100%!!!

Bardzo jestem z niej zadowolony,dzięki jej zaangażowaniu moja Mama jest zdrowa.

Bardzo jestem z niej zadowolony,dzięki jej zaangażowaniu moja Mama jest zdrowa.

Przemiła Pani Ginekolog, systematycznie przeprowadza wszystkie badania, profesjonalna, uprzejma i delikatna. Myślę, że lepiej nie mogłam trafić. Przychodzę do niej już od ponad dwóch lat. Idealnie dobrała mi tabletki antykoncepcyjne. Wystrój gabinetu również jest przyjemny. Polecam :)

POlecam Polecam i jeszcze raz polecam. Doktorowa z powolaniem oby wiecej takich lekarzy.