lekarz Joanna Gurańskalekarz Joanna Gurańska - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem lekarzem psychiatrą i psychoterapeutą psychodynamicznym. Studia medyczne ukończylam w 2004r. na wydziale lekarskim Wroclawskiej Akademii Medycznej. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii odbywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Ukończyłam takze 4-letnią szkołę psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.Pracuje jako lekarz psychiatra i psychoterapeuta w gabinecie prywatnym, lekarz konsultant szpitala w Oleśnicy i Sycowie oraz jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarzadzania " Edukacja" we Wroclawiu.Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Pani doktor Joanna jest bardzo profesjonalna. Ma bardzo dużą wiedzę i co najważniejsze doświadczenie, które pomaga Jej trafnie oceniać problemy pacjenta i precyzyjnie mu pomóc. Jest bardzo miłą osobą chętną do pomocy w problemach. Szczerze polecam.

Pani doktor jest profesjonalistą,udziela dobrych rad dobrze dobiera leki i jest empatyczna.Polecam wizytę u nie.Jestem zadowolony z leczenia

Lecze się u Panu doktor od kilku lat, jestem zadowolona,pomaga mi, polecam. Czekam na kolejną wizytę.

Pani Doktor jest Bardzo Miła udziela trafnych komentarzy,dobiera odpowiednie leki nie ocenia i nie jest ironiczna Polecam

Niestety muszę potwierdzić negatywne opinie dot. Pani Doktor. Jeśli chodzi o fachowość, wiedzę i podejście do pacjenta na samej wizycie to byłam zadowolona z wizyt. Uprzejma, kompetentna, empatyczna. Niestety organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia. Pani Doktor nie przyszła na wizytę, nie powiadomiła o tym, nie odbierała tel. tuż po jak i kilka dni po odwołanej wizycie i tym samym pozostawiała mnie pacjenta na lodzie (wypisanie zwolnienia lekarskiego, leków, zaświadczenia). Gdyby taka sytuacja zdarzyła się tylko 1 raz nie pisałabym o tym, każdemu się może przydarzyć, ale było to niestety więcej niż 1 raz... Trudno przy takim podejściu do pacjenta nie stracić zaufania do Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1