lek. dent. Joanna Impert-Parzonko

Muszę przyznać, że jestem w niemiłym szoku! Kilka osób mi polecało aby zgłosić się do Pani doktor bo podobno jest profesjonalna i miła. Na temat fachowości się nie wypowiem bo się nie znam ale podejście było tragiczne. Na wizytę czekałem ok 4msc. Zaczęło się od spóźnienia i czekałem aż 30 minut. Potem wszystko robione mega szybko, bez żadnego wywiadu i pytań do pacjenta a byłem tam 1 raz. Trochę jak z filmu "nic śmiesznego" taka samowolka z prl i tylko zgryz zajęczy został w spokoju... szok! Człowiek czuł się jak petent w urzędzie skarobym. Zero pytania co Pana sprowadza, czy jest jakiś ból cokolwiek. Wybrane zostały 2 (chyba przypadkowe?) zęby, nieistotne, że pacjent przyszedł po inne. Na koniec zostałem pozostawiony sam sobie bez instrukcji co dalej. Czy stać/usiąść gdzieś/zostać na tym fotelu - po prostu sobie poszła. Mogę jeść po tym zabiegu czy nie? Stoje jak ten buc czekając co się dalej stanie a po ok 5min asystentka podchodzi z 2 karteczkami z czego na jednej jest termin za pół roku!!!! Ludzie toć to parodia jest! Absolutnie nie polecam :(

Wspaniała kobieta, niesamowite podejście do pacjenta. Wizyta u takiego dentysty to przyjemność. Polecam

Pani Doktor to anioł! przeszliśmy przez 3 drogie kliniki w Toruniu... Pani doktor nie tylko jest znakomitym dentystą ,ale jest wspaniałym i empatycznym człowiekiem z wielkim szacunkiem ,atencją, oddaniem do pacjenta, poczuciem humoru. Ja i moja 6-letnia córeczka jestesmy traktowane z pełną uwagą i nie trzeba nic tłumaczyć, Pani doktor nawet bez zdjęcia RTG jest w stanie znaleźć źródło bólu, czego inni nie potrafili...jedna na milion 🥰 Dla dorosłych i dla dzieci!!!!

Pani Doktor to anioł! przeszliśmy przez 3 drogie kliniki w Toruniu...

Pani Asia to anioł nie człowiek. Rewelacyjny kontakt, uprzejmość, spokój i wreszcie kompetencje nie do podważenia. Serdecznie polecam.

Przeżyłem wieloletnie wizyty u wielu lekarzy stomatologów, w tym tych kiepskich jak i w mojej ocenie bardzo dobrych... Jednak Pani stomatolog bije na głowę wszystkich tych, co do których do tej pory myślałem, iż lepiej trafić nie mogłem... Niesamowicie sprawnie i niesamowicie konkretnie, a co przy tym najważniejsze, niesamowicie skuteczne leczenie... Niesamowita Kobieta i niesamowity fachowiec... Do jakich granic liczbowych nie rozciągnięto by rankingu ocen, zawsze max... Bezapelacyjnie zasłużony "złoty stetoskop" w stomatologii

Bardzo bardzo polecam panią doktor osobom, które boją się dentysty tak jak ja. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podoba mi się też to, że podczas leczenia zębów mówi kiedy ma zaboleć lub co po kolei będzie robić. Mnie to bardzo ułatwia przejście przez całą wizytę, ponieważ lubię wiedzieć co się będzie aktualnie działo i jak mogę na to zareagować.

Bardzo,bardzo dobry lekarz stomatolog. Duża kompetencja ,bardzo miłe podejście do pacjentów nie tylko w gabinecie lekarskim.Wielka cierpliwość ,uprzejmość. Pani doktor jest godna polecenia .

Bardzo,bardzo dobry lekarz stomatolog.
Pani doktor jest godna polecenia .