lekarz Joanna Janikowska-Woś

Neurolog

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów. ...

Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę.
Jesteśmy z żoną wdzięczni i bardzo dziękujemy.

Pani doktór to perfekcjonalista,kompleksowo podchodzi do pacjenta,posiada dużą wiedze i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Mogę szczerze polecić.

Pani doktor jest bardzo wyniosła. Mi dużo czasu nie poświeciła chociaż mam poważny problem zdrowotny. Dr Woś jest bardzo obrażalska i humorzasta.

Leczyłem się od kilkunastu lat bez powodzenia u wielu specjalistów.Objawy to uciążliwe bóle głowy.Po kilkunastu latach leczenia ,trafiłem do doktor Joanny Janikowskiej Woś.Już wstępne diagnozy ,podczas pierwszej wizyty ,bardzo trafnie potwierdziły dalsze szczegółowe badania i alizy w szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Doktor Janikowska z wielkim ...

Doktor Janikowska z wielkim poświęceniem i oddaniem podchodzi do każdego pacjenta.Jej fachowość potwierdzają wdzięczni pacjenci ,z którymi miałem kontakt podczas pobytu w szpitalu.Niektórzy wręcz twierdzą, że właśnie doktor Janikowska postawiła ich na nogi.Oby wszyscy lekarze, tak rzetelnie podchodzili do swojej pracy.Z wielkim podziękowaniem i życzeniami wytrwałości.Wdzięczny -Tadych Mariusz

Szczerze polecam Panią Doktor. Zaangażowana, uczciwa.

Szczerze polecam Panią Doktor. Zaangażowana, uczciwa.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
None
Kormoranów 128/23
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna