Joanna Janiszewska-Olszowska

Ortodonta

2,4
2,4
2,1

Bardzo nie polecam. Skandalem największym jest to, że Pani Doktor powierza pacjentów H I G I E N I S T C E

Trafiłam do tego gabinetu z polecenia. Myślałam, że trafiłam w dobre ręce lecz tak jak piszą tu inne osoby, bardzo prędko wpadłam w usługi innej Doktor. Pomijając już brak komunikacji i jakiejkolwiek prywatności, przebieg leczenia był po prostu straszny i stratą mojego czasu i pieniędzy. Każdy z pacjentów płaci solidne pieniądze za załozenie, zdjęcie aparatu i za wizytę a mimo to nigdy nie jest traktowany jak człowiek. Zdjęłam aparat rok temu, podczas noszenia aparatu odpadały mi zamki, wiecznie był problem z drutem, buzię miałam wiecznie poranioną. Teraz po roku czasu już z 3 jak nie 4 razy odkleił mi się retainer i zamiast zapomnieć o aparacie musiałam się ciągle bawić w dojazdy do gabinetu. Godziny pracy gabinetu są śmiechu warte. 14:30-19:00. Człowiek musi stawać na głowie żeby się pojawić. Gabinet jest zamykany bardzo często. Nieważne czy ktoś chodzi z wbitym drutem w dziąsło czy z odklejonymi zamkami, nikt się tobą nie zajmie. Nie ma nikogo i koniec. Nie zapomnę wizyty, która trwała 2 minuty, na której "wszystko było ok" i zabuliłam 150 zł. A nie było ok. Kleju do końca nie mam spiłowanego po aparacie do dziś a zęby, które "były normalne" okazały się rozwalone bo Pani nie jest "dentystką". Zęby skrzywione, niewiadomo z jakiego powodu, proponowana mi jest szyna, aparat ruchomy lub aparat stały. Ale z szyną "nie ma pewności". Ręce opadają. Lata męczarni, wydawania pieniędzy i takie coś. Teraz na nowo muszę latac i bawić się w odnowę zębów i doprowadzenie ich do ładu i składu aby znów były proste. Na moje przebarwienia proponowali mi od razu wybielanie. Okazuje się, że żadne wybielanie by mi nie pomogło muszę zrobić coś innego. Naciąganie wiecznie na pieniądze, zero empatii, poczucia winy czy skruchy. Nie polecam.

Witam. Jesteście tutaj bo szukacie opinie na temat dr. Janiszewskiej I dobrze trafiliście. Ja moje leczeniu u tej ortodontki oceniam na bardzo zle. Na początku, jest wygadana I mówi o czymś czego nawet w połowie nie potrafi zrobić. W połowie leczenia mówi że niestety ale nie będzie tak jak miało być i zajmuje się już inna Pani ktora tam pracuje. Moje zęby wyglądają gorzej jak przed, strata pieniędzy I czasu bo trwało to prawie 4 lata. Odradzam.

Zdecydowanie odradzam dr. Janiszewską!!! Jest niesłowna i nie potrafi się przyznać to błędu. Niestety przez nią muszę na nowo leczyć swoją wadę w zgryzie którą mi tylko pogłębiła. Naprawdę jeżeli macie wybór i zastanawiacie się to idzicie gdzie Indziej. Na planowaniu leczeniu pięknie mówi i opowiada coś co jest nierealne tylko po to aby założyć u niej aparat.

Zdecydowanie odradzam dr. Janiszewską!!!
Jest niesłowna i nie potrafi się przyznać to błędu. Niestety przez nią muszę na nowo leczyć swoją wadę w zgryzie którą mi tylko pogłębiła. Naprawdę jeżeli macie wybór i  zastanawiacie się to idzicie gdzie Indziej. Na planowaniu leczeniu pięknie mówi i opowiada coś co jest nierealne tylko po to aby założyć u niej aparat.

Nie polecam wizyt w tym gabinecie. Na początku leczenia zajmowała się mną z Pani Doktor Janiszewska miło do momentu złożenia aparatu i zapłacenia za niego... W bardzo szybkim czasie znalazłam się od opieką asystentki Pani doktor, która zajmowała się moimi zębami przez kolejne 3 lata. W międzyczasie przekierowują pacjentów do młodych lekarzy, którzy u z Pani doktor nabierają doświadczenia, za co płaci się nie małe pieniądze. Rozumiem że każdy chce zrobić, ale nie każdy uczący się lekarz bez kilkuletniego doświadczenia zasługuje na takie pieniądze... Opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów nawet po ...

Opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów nawet po 1,5 h. Gabinet dla ludzi o dużej cierpliwości.

Fatalna obsługa, zero profesjonalizmu i totalny brak komunikacji. Pani Janiszewskiej brakuje ewidentnie profesjonalizmu i jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Powinna nauczyć się słowa przepraszam zamiast tłumaczenia za każdym razem swoich pracowników, którzy są za każdym razem u niej na pierwszym miejscu. Po zgłoszeniu moich uwag natomiast pani Janiszewska idzie do gabinetu obok i zaczyna obgadywać mnie ze swoją pracownicą tak, ze słyszy to cała poczekalnia. No żenada.. to tylko jedna z akcji, na sam koniec kiedy już skończyło się leczenie. Takie miłe pożegnanie.

Nie udało mi się dokończyć opinii, więc spróbuję teraz, obie z córką chciałyśmy leczyć tam zęby, obie trafiłyśmy w ręce innej pani Kasi, córce dosłownie zepsuła ząb, bo spiłowała tak, że jest krótszy od pozostałych, a na moją prośbę poprawienia wystającej plomby stwierdziła, że sie uleży! Oczywiście długo nie musiałam czekać aż wystająca plomba w górnym zębie zniszczy mi dolny ząb. Dla mnie jest to oczywisty skandal! Mój syn zostawił tam ładnych parę tysięcy, a teraz nie potrafią porządnie poprawić tego co się psuje. Zaluję, że tam trafiliśmy

Moj syn mial bardzo krzywy zgryz, nosil aparat trzy lata zamiast jak na początku slyszalam dwoch, ale chociaz comiesięczne wizyty sporo kosztowaly, syn mial pieknie wyprostowane zeby. Niestety, musi nosic reteiner, który mu peka, ostatnio zapłacil 130 zł, minelo kilka tygodni i znowu to samo, niestety w międzyczasie jedynki mu sie rozjechaly a pani ortodontka po prostu skleila ten reteiner i tyle. Ja z córką vhcualysmy

Jak ocenić kompetencje skoro Pani doktor prawie się mną nie zajmowała. Robiła to asystentka. Przebieg leczenia raczej wytłumaczony, mały niuansik... leczenie miało trwać 2,5 roku, trwało 1,5 roku. Podejście do pacjenta i efekt nie jest wart ceny jaką poniosłam. odradzam Panią doktor.

Bardzo konkretna, sympatyczna Pani Doktor. Po 1,5 roku mam piękne proste zęby:) Leczyłam się w gabinecie Eureka, gdzie uczęszczałam raz w miesiącu na wizytę. Zawsze była o czasie a to dla mnie ważne. Naprawdę polecam. Dodam jeszcze że ceny nie były wygórowane. Obecnie leczę u pani doktor 2 córki.