lek. med. Joanna Jedlińska

Neurolog

Jestem zawiedziony wizytą u Pani Doktor. Dzwoniąc do rejestracji Pan powiedział mi, żebym przyszedł i wszedł do Pani doktor bez kolejki z racji tego, że jestem honorowym dawcą krwi i dawcą komórek macierzystych. Dziwn wcześniej dostałem silnych bóli w odcinku ledzwiowym nie ledwo co chodziłem i udałem się w nocy na SOR. Następnego dnia miałem udać się do poradni. Pani doktor spóźniła się na dyżur 30min a gdy już wszedłem to powiedziała, że mnie nie przyjmie. Wtedy jej przekazałem, że jestem Honorowym Dawcą Krwi i Dawcą Komórek Macierzystych na co ...

Pani doktor spóźniła się na dyżur 30min a gdy już wszedłem to powiedziała, że mnie nie przyjmie. Wtedy jej przekazałem, że jestem Honorowym Dawcą Krwi i Dawcą Komórek Macierzystych na co Pani doktor odpowiedziała, że ona jest Świętą Teresą.
Pani doktor w mojej opinii jest mało kompetentnym lekarzem. Pani doktor mogłaby przynajmniej przeczytać opis z SORu i dać zalecenia.

Bardzo dobry lekarz. Pani dr jest bardzo empatyczna i solidna, w zrozumiały sposób tłumaczy na czym polega choroba, trafnie stawia diagnozę, jest godna polecenia.